Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek - Plus liga
Pierwsza runda2017/2018
Pierwsza runda
1 kolejka

2017-11-22

PGE Skra Bełchatów

:

Trefl Gdańsk

2017-10-01

Aluron Virtu Warta Zawiercie

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-10-25

Jastrzębski Węgiel

:

BBTS Bielsko-Biała

2017-09-30

Asseco Resovia Rzeszów

3:0

Dafi Społem Kielce

2017-09-30

Indykpol AZS Olsztyn

3:1

Espadon Szczecin

2017-09-30

Cuprum Lubin

3:0

MKS Będzin

2017-09-30

Cerrad Czarni Radom

1:3

GKS Katowice

2017-10-01

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3

Onico Warszawa
2 kolejka

2017-10-04

Trefl Gdańsk

3:2

Onico Warszawa

2017-10-04

GKS Katowice

1:3

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-10-04

MKS Będzin

1:3

Cerrad Czarni Radom

2017-10-04

Espadon Szczecin

2:3

Cuprum Lubin

2017-10-04

Dafi Społem Kielce

0:3

Indykpol AZS Olsztyn

2017-10-04

BBTS Bielsko-Biała

1:3

Asseco Resovia Rzeszów

2017-10-11

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

Jastrzębski Węgiel

2017-11-15

PGE Skra Bełchatów

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 kolejka

2017-10-07

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0:3

Trefl Gdańsk

2017-10-07

Jastrzębski Węgiel

3:1

PGE Skra Bełchatów

2017-10-07

Asseco Resovia Rzeszów

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-10-07

Indykpol AZS Olsztyn

3:1

BBTS Bielsko-Biała

2017-10-07

Cuprum Lubin

3:0

Dafi Społem Kielce

2017-10-07

Cerrad Czarni Radom

1:3

Espadon Szczecin

2017-10-07

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3

MKS Będzin

2017-10-07

Onico Warszawa

:

GKS Katowice
4 kolejka

2017-10-14

Trefl Gdańsk

0:3

GKS Katowice

2017-10-14

MKS Będzin

3:2

Onico Warszawa

2017-10-12

Espadon Szczecin

2:3

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-10-14

Dafi Społem Kielce

3:2

Cerrad Czarni Radom

2017-10-11

BBTS Bielsko-Biała

1:3

Cuprum Lubin

2017-10-14

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

Indykpol AZS Olsztyn

2017-10-14

PGE Skra Bełchatów

3:0

Asseco Resovia Rzeszów

2017-10-14

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0:3

Jastrzębski Węgiel
5 kolejka

2017-10-18

Jastrzębski Węgiel

2:3

Trefl Gdańsk

2017-10-18

Asseco Resovia Rzeszów

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-10-18

Indykpol AZS Olsztyn

3:2

PGE Skra Bełchatów

2017-10-18

Cuprum Lubin

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-10-18

Cerrad Czarni Radom

3:0

BBTS Bielsko-Biała

2017-10-18

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0

Dafi Społem Kielce

2017-10-18

Onico Warszawa

0:3

Espadon Szczecin

2017-10-18

GKS Katowice

3:0

MKS Będzin
6 kolejka

2017-10-21

Trefl Gdańsk

:

MKS Będzin

2017-10-21

Espadon Szczecin

2:3

GKS Katowice

2017-10-21

Dafi Społem Kielce

0:3

Onico Warszawa

2017-11-21

BBTS Bielsko-Biała

:

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-10-21

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0

Cerrad Czarni Radom

2017-10-21

PGE Skra Bełchatów

3:0

Cuprum Lubin

2017-10-21

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:2

Indykpol AZS Olsztyn

2017-10-21

Jastrzębski Węgiel

2:3

Asseco Resovia Rzeszów
7 kolejka

2017-10-28

Asseco Resovia Rzeszów

:

Trefl Gdańsk

2017-10-28

Indykpol AZS Olsztyn

:

Jastrzębski Węgiel

2017-10-28

Cuprum Lubin

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-10-28

Cerrad Czarni Radom

:

PGE Skra Bełchatów

2017-10-28

Łuczniczka Bydgoszcz

:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-10-28

Onico Warszawa

:

BBTS Bielsko-Biała

2017-10-28

GKS Katowice

:

Dafi Społem Kielce

2017-10-28

MKS Będzin

:

Espadon Szczecin
8 kolejka

2017-11-04

Trefl Gdańsk

:

Espadon Szczecin

2017-11-04

Dafi Społem Kielce

:

MKS Będzin

2017-11-04

BBTS Bielsko-Biała

:

GKS Katowice

2017-11-04

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

Onico Warszawa

2017-11-04

PGE Skra Bełchatów

:

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-11-04

Aluron Virtu Warta Zawiercie

:

Cerrad Czarni Radom

2017-11-04

Jastrzębski Węgiel

:

Cuprum Lubin

2017-11-04

Asseco Resovia Rzeszów

:

Indykpol AZS Olsztyn
9 kolejka

2017-11-11

Indykpol AZS Olsztyn

:

Trefl Gdańsk

2017-11-11

Cuprum Lubin

:

Asseco Resovia Rzeszów

2017-11-11

Cerrad Czarni Radom

:

Jastrzębski Węgiel

2017-11-11

Łuczniczka Bydgoszcz

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-11-11

Onico Warszawa

:

PGE Skra Bełchatów

2017-11-11

GKS Katowice

:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-11-11

MKS Będzin

:

BBTS Bielsko-Biała

2017-11-11

Espadon Szczecin

:

Dafi Społem Kielce
10 kolejka

2017-11-18

BBTS Bielsko-Biała

:

Espadon Szczecin

2017-11-18

PGE Skra Bełchatów

:

GKS Katowice

2017-11-18

Aluron Virtu Warta Zawiercie

:

Onico Warszawa

2017-11-18

Jastrzębski Węgiel

:

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-11-18

Asseco Resovia Rzeszów

:

Cerrad Czarni Radom

2017-11-18

Indykpol AZS Olsztyn

:

Cuprum Lubin

2017-11-18

Trefl Gdańsk

:

Dafi Społem Kielce

2017-11-18

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

MKS Będzin
11 kolejka

2017-11-25

Cuprum Lubin

:

Trefl Gdańsk

2017-11-25

Cerrad Czarni Radom

:

Indykpol AZS Olsztyn

2017-11-25

Łuczniczka Bydgoszcz

:

Asseco Resovia Rzeszów

2017-11-25

Onico Warszawa

:

Jastrzębski Węgiel

2017-11-25

GKS Katowice

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-11-25

MKS Będzin

:

PGE Skra Bełchatów

2017-11-25

Espadon Szczecin

:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-11-25

Dafi Społem Kielce

:

BBTS Bielsko-Biała
12 kolejka

2017-12-02

Trefl Gdańsk

:

BBTS Bielsko-Biała

2017-12-02

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

Dafi Społem Kielce

2017-12-02

PGE Skra Bełchatów

:

Espadon Szczecin

2017-12-02

Aluron Virtu Warta Zawiercie

:

MKS Będzin

2017-12-02

Jastrzębski Węgiel

:

GKS Katowice

2017-12-02

Asseco Resovia Rzeszów

:

Onico Warszawa

2017-12-02

Indykpol AZS Olsztyn

:

Łuczniczka Bydgoszcz

2017-12-02

Cuprum Lubin

:

Cerrad Czarni Radom
13 kolejka

2017-12-09

Cerrad Czarni Radom

:

Trefl Gdańsk

2017-12-09

Łuczniczka Bydgoszcz

:

Cuprum Lubin

2017-12-09

Onico Warszawa

:

Indykpol AZS Olsztyn

2017-12-09

GKS Katowice

:

Asseco Resovia Rzeszów

2017-12-09

MKS Będzin

:

Jastrzębski Węgiel

2017-12-09

Espadon Szczecin

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-12-09

Dafi Społem Kielce

:

PGE Skra Bełchatów

2017-12-09

BBTS Bielsko-Biała

:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14 kolejka

2017-12-23

Trefl Gdańsk

:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2017-12-23

PGE Skra Bełchatów

:

BBTS Bielsko-Biała

2017-12-23

Aluron Virtu Warta Zawiercie

:

Dafi Społem Kielce

2017-12-23

Jastrzębski Węgiel

:

Espadon Szczecin

2017-12-23

Asseco Resovia Rzeszów

:

MKS Będzin

2017-12-23

Indykpol AZS Olsztyn

:

GKS Katowice

2017-12-23

Cuprum Lubin

:

Onico Warszawa

2017-12-23

Cerrad Czarni Radom

:

Łuczniczka Bydgoszcz
15 kolejka

2017-12-30

Łuczniczka Bydgoszcz

:

Trefl Gdańsk

2017-12-30

Onico Warszawa

:

Cerrad Czarni Radom

2017-12-30

GKS Katowice

:

Cuprum Lubin

2017-12-30

MKS Będzin

:

Indykpol AZS Olsztyn

2017-12-30

Espadon Szczecin

:

Asseco Resovia Rzeszów

2017-12-30

Dafi Społem Kielce

:

Jastrzębski Węgiel

2017-12-30

BBTS Bielsko-Biała

:

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2017-12-30

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

:

PGE Skra Bełchatów

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem