Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Udany turniej młodzików w Łebie

Już po raz dwudziesty został rozegrany Międzynarodowy Maraton Siatkówki Młodzieży w Łebie obsadzony przez 24 zespoły z Polski, Rosji i Białorusi. W tym roku wystąpiły dwie nasze drużyny.

Trafiliśmy do silnych grup, gdzie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności grając przeciwko reprezentantom Polski (Trefl Gdańsk, Gwardia Wrocław). Pierwsze mecze nie wypadły okazale, jednak z każdym spotkaniem było coraz lepiej. Wszyscy zawodnicy mieli szansę pokazania się przed ćwierćfinałem mistrzostw Polski młodzików, który odbędzie się na hali BKS Chemik w dniach 13-15.04.2018. Najlepszymi zawodnikami w naszych zespołach zostali Wojtek Malinowski (Chemik II) i Wojtek Sawiełajc (Chemik I).

Słowa uznania należą się organizatorom turnieju, szczególnie Jarosławowi Pruskiemu, którzy zadbali o uroczystą oprawę jubileuszowej imprezy zapraszając m.in. prezesa PZPS p. Jacka Kasprzyka.

Skład zespołu: Kacper Trzosek (kapitan), Oskar Biwan, Daniel Kobusiński, Olivier Muszyński, Bartosz Sieg, Igor Szymkus, Michał Nurczyński, Igor Kustosz, Konrad Demski, Kacper Wojciechowski, Damian Macioszczyk, Wojciech Malinowski, Mateusz Rutkowski, Mateusz Olszewski, Wojciech Sawiełajc, Aleksander Bebel.

Trener: Artur Hoffmann.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach:

1.miejsce  - KS Gwardia Wrocław – Damian Biliński
2.miejsce - SPS Chrobry Głogów II -  Eryk Krzywicki
3.miejsce  - TS Koset Grudziądz - Kacper Szajda
4.miejsce - Jaworski Klub Sportowy Spartakus - Piotr Śliwka
5.miejsce - Trefl Gdańsk I - Igor Bogucki
6.miejsce - SPS Lębork - Hubert Rajkowski
7.miejsce - UKS Set Starogard Gd. - Janusz Wrycza
8.miejsce - MUKS Huragan Wołomin - Krzysztof Nagraba
9.miejsce - Chemik Bydgoszcz II – Wojciech Sawiełajc
10.miejsce - UKS Suchanik Gdańsk - Mateusz Kusznerczuk
11.miejsce  - UKS Korona Bełchatów - Hubert Żak
12.miejsce  - UKS Piast Krotoszyn- Bartłomiej Ostój
13.miejsce  - SMS Kaliningrad Rosja - Justin Kozanikow
14.miejsce - Trefl Gdańsk II- Jakub Jeżewski
15.miejsce - AZS UWM Olsztyn – Piotr Kozłowski
16.miejsce - MUKS Spartakus Lniano - Igor Ziółkowski
17.miejsce - Osdiuszor Grodno Białoruś - Maksim Trocki
18.miejsce - UMKS Jurand Malbork - Jan Żółtański
19.miejsce - UKS Olimp Ostrołęka I - Aleksander Szewczyk
20.miejsce - SPS Chrobry Głogów I -  Andrzej Grzelecki
21.miejsce - Chemik Bydgoszcz I - Wojciech Malinowski
22.miejsce - UKS Olimp Ostrołęka II - Jakub Chorąży
23.miejsce - UMKS MOS Wola - Patryk Wiśniewski
24.miejsce - MKS Korab Puck.

2018-04-12:1 Napisane przez: Artur Hoffmann

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem