Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Mlodzicy terminarz 2015/2016

1/4 finału, 08-10.04.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Częstochowa

A
Juvenia Rawa Maz. - Hutnik Dobry Wynik Kraków 1:2
(25:21, 14:25, 14:16)
AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0
(25:13, 25:11)
AZS 2020 Częstochowa - Juvenia Rawa Maz. 2:0
(25:13, 25:12)

B
Dwójka Stalowa Wola - Czarni Połaniec 2:0
(25:23, 25:20)
Dunajec Nowy Sącz - Czarni Połaniec 2:0
(25:15, 25:14)
Dunajec Nowy Sącz - Dwójka Stalowa Wola 2:1
(25:17, 23:25, 25:17)

O miejsca 5-6
Juvenia Rawa Maz. - Czarni Połaniec 2:0
(25:4, 25:10)

O awans
AZS 2020 Częstochowa - Dwójka Stalowa Wola 2:0
(25:15, 25:19)
Dunajec Nowy Sącz - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0
(25:18, 25:22)
Dwójka Stalowa Wola - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0
(25:9, 25:22)
AZS 2020 Częstochowa - Dunajec Nowy Sącz 2:0
(25:15, 25:23)

AZS 2020 Częstochowa

SKPS Dunajec Nowy Sącz

Ozorków

A
MKS Andrychów - Sokół Sanok 1:2
(23:25, 25:14, 13:15)
Bzura Ozorków - Sokół Sanok 2:0
(25:17, 25:16)
Bzura Ozorków - MKS Andrychów 2:0
(25:15, 25:9)

B
ULKS Chobrzany - Avia Świdnik 2:1
(22:25, 25:23, 15:12)
AKS V LO Rzeszów - Avia Świdnik 2:0
(25:12, 25:17)
AKS V LO Rzeszów - ULKS Chobrzany 2:0
(25:22, 25:12)

O miejsca 5-6
MKS Andrychów - Avia Świdnik 2:0
(25:21, 26:24)

O awans
Bzura Ozorków - ULKS Chobrzany 2:0
(25:20, 25:18)
AKS V LO Rzeszów - Sokół Sanok 2:0
(25:9, 25:9)
ULKS Chobrzany - Sokół Sanok 2:0
(25:15, 25:20)
Bzura Ozorków - AKS V LO Rzeszów 0:2
(27:29, 13:25)

AKS V LO Rzeszów

MKS Bzura Ozorków

Kielce

A
MKS Kraśnik - MKS MDK Warszawa 2:0
(25:21, 25:21)
Plas Kielce - MKS MDK Warszawa 2:0
(25:21, 25:20)
Plas Kielce - MKS Kraśnik 2:0
(25:19, 25:12)

B
BAS Białystok - Salos Ostróda 2:0
(25:9, 25:11)
RCS Radom - Salos Ostróda 2:0
(25:7, 25:13)
RCS Radom - BAS Białystok 2:0
(25:19, 25:17)

O miejsca 5-6
MKS MDK Warszawa - Salos Ostróda 2:0
(25:12, 25:22)

O awans
Plas Kielce - BAS Białystok 2:0
(25:21, 25:15)
RCS Radom - MKS Kraśnik 2:0
(25:19, 25:18)
BAS Białystok - MKS Kraśnik 2:0
(26:24, 25:23)
Plas Kielce - RCS Radom 0:2
(19:25, 18:25)

RCS Radom

DMKS Plas Kielce

Biała Podlaska

A
Metro Warszawa - Cuprum Lubin 2:0
(25:9, 25:14)
Serbinów Biała Podlaska - Cuprum Lubin 2:0
(25:19, 25:11)
Serbinów Biała Podlaska - Metro Warszawa 0:2
(8:25, 23:25)

B
AZS UWM Olsztyn - Koset Grudziądz 1:2
(20:25, 25:13, 13:15)
SUKSS Suwałki - Koset Grudziądz 2:0
(25:8, 25:13)
SUKSS Suwałki - AZS UWM Olsztyn 2:0
(25:11, 25:15)

O miejsce 5-6
Cuprum Lubin - AZS UWM Olsztyn 1:2
(25:18, 27:29, 11:15)

O awans
Metro Warszawa - Koset Grudziądz 2:0
(25:18, 25:12)
SUKSS Suwałki - Serbinów Biała Podlaska 2:1
(5:15, 23:25, 15:11)
Koset Grudziądz - Serbinów Biała Podlaska 0:2
(20:25, 13:25)
Metro Warszawa - SUKSS Suwałki 2:0
(25:19, 25:23)

Metro Warszawa

SUKSS Suwałki

Olsztyn

A
AZS OŚ Toruń - Jedynka Bytów 0:2
(19:25, 16:25)
Absolwent Olsztyn - Jedynka Bytów 2:0
(25:10, 25:18)
Absolwent Olsztyn - AZS OŚ Toruń 2:0
(25:11, 25:16)

B
Espadon Szczecin - Volley Gubin 2:1
(28:30, 25:20, 15:13)
Trefl Gdańsk - Volley Gubin 2:0
(25:12, 25:16)
Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin 2:0
(25:11, 25:13)

O miejsca 5-6
AZS OŚ Toruń - Volley Gubin 1:2

O awans
Absolwent Olsztyn - Espadon Szczecin 2:0
(25:18, 25:13)
Trefl Gdańsk - Jedynka Bytów 2:0
(25:15, 25:13)
Espadon Szczecin - Jedynka Bytów 2:0
(25:22, 25:15)
Absolwent Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:2
(11:25, 18:25)

Trefl Gdańsk

Absolwent Olsztyn

Nakło

A
Suchanik Gdańsk - Żak Pyrzyce 2:0
(25:19, 25:17)
AMAN NTS Trójka Nakło - Żak Pyrzyce 2:0
(25:13, 28:26)
AMAN NTS Trójka Nakło - Suchanik Gdańsk 2:0
(25:11, 25:9)

B
Olimpia Sulęcin - Joker Piła 0:2
(16:25, 22:25)
Maraton-LNG Świnoujście - Joker Piła 2:1
(25:21, 21:25, 15:13)
Maraton-LNG Świnoujście - Olimpia Sulęcin 2:0
(25:20, 25:18)

O miejsca 5-6
Żak Pyrzyce - Olimpia Sulęcin 2:0
(25:20, 25:22)

O awans
AMAN NTS Trójka Nakło - Joker Piła 2:0
(25:19, 25:16)
Suchanik Gdańsk - Maraton-LNG Świnoujście 0:2
(26:28, 20:25)
Suchanik Gdańsk - Joker Piła 0:2
(23:25, 20:25)
AMAN NTS Trójka Nakło - Maraton-LNG Świnoujście 2:0
(25:21, 25:20)

NTS Trójka Nakło

Maraton-LNG Świnoujście

Sulechów

A
Amber Kalisz - Dwójka Milicz 2:0
(25:22, 25:21)
Orion Sulechów - Dwójka Milicz 1:2
(19:25, 27:25, 11:15)
Orion Sulechów - Amber Kalisz 1:2
(25:23, 23:25, 10:15)

B
AZS PWSZ Nysa - MKS Będzin 0:2
(12:25, 21:25)
Gwardia Wrocław - MKS Będzin 2:1
(25:27, 25:23, 15:10)
Gwardia Wrocław - AZS PWSZ Nysa 2:0
(25:15, 30:28)

O miejsca 5-6
Orion Sulechów - AZS PWSZ Nysa 0:2
(19:25, 13:25)

O awans
Amber Kalisz - MKS Będzin 2:0
(25:14, 25:21)
Gwardia Wrocław - Dwójka Milicz 2:0
(25:15, 25:21)
MKS Będzin - Dwójka Milicz 2:0
(25:19, 25:22)
Amber Kalisz - Gwardia Wrocław 0:2
(9:25, 16:25)

Gwardia Wrocław

MUKS Amber Kalisz

Turek

A
Victoria Wałbrzych - Strzelce Opolskie 2:0
(25:2, 25:9)
Piątka Turek - Strzelce Opolskie 2:0
(25:13, 25:9)
Piątka Turek - Victoria Wałbrzych 2:0
(25:16, 25:16)

B
Jastrzębski Węgiel - Wifama Łódź 2:0
(27:25, 25:15)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Wifama Łódź 2:1
(25:18, 22:25, 15:8)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 0:2
(22:25, 17:25)

O miejsca 5-6
Strzelce Opolskie - Wifama Łódź 0:2
(20:25, 11:25)

O awans
Piątka Turek - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:1
(25:23, 24:26, 15:12)
Jastrzębski Węgiel - Victoria Wałbrzych 2:0
(25:12, 25:17)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Victoria Wałbrzych 2:1
(25:22, 18:25, 15:11)
Piątka Turek - Jastrzębski Węgiel 1:2
(21:25, 25:19, 3:15)

Jastrzębski Węgiel

UKS Piątka Turek


1/2 finału, 23-24.04.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Nakło

Trójka Nakło - Dunajec Nowy Sącz 2:0
(25:22, 26:24)
Amber Kalisz - AKS V LO Rzeszów 0:2
(17:25, 15:25)

Dunajec Nowy Sącz - AKS V LO Rzeszów 0:2
(23:25, 18:25)
Trójka Nakło - Amber Kalisz 2:0
(25:23, 25:23)

Amber Kalisz - Dunajec Nowy Sącz 1:2
(23:25, 27:25, 12:15)
AKS V LO Rzeszów - Trójka Nakło 2:0
(25:21, 25:20)

AKS V LO Rzeszów

NTS Trójka Nakło

Wrocław
Gwardia Wrocław - Maraton-LNG Świnoujście 1:2
(25:17, 25:27, 15:17)
SUKSS Suwałki - AZS 2020 Częstochowa 1:2
(18:25, 25:21, 13:15)

Maraton-LNG Świnoujście - AZS 2020 Częstochowa 1:2
(20:25, 25:18, 10:15)
Gwardia Wrocław - SUKSS Suwałki 0:2
(20:25, 26:28)

SUKSS Suwałki - Maraton-LNG Świnoujście 2:0
(25:22, 25:20)
AZS 2020 Częstochowa - Gwardia Wrocław 2:1
(25:22, 22:25, 15:10)

AZS 2020 Częstochowa

SUKSS Suwałki

Warszawa
Metro Warszawa - Piątka Turek 2:0
(25:11, 25:15)
Absolwent Olsztyn - RCS Radom 0:2
(17:25, 10:25)

Piątka Turek - RCS Radom 0:2
(15:25, 21:25)
Metro Warszawa - Absolwent Olsztyn 2:0
(25:13, 25:14)

Absolwent Olsztyn - Piątka Turek 1:2
(15:25, 25:19, 11:15)
RCS Radom - Metro Warszawa 0:2
(22:25, 23:25)

Metro Warszawa

RCS Radom

Gdańsk
Trefl Gdańsk - Bzura Ozorków 2:0
(25:13, 25:15)
Plas Kielce - Jastrzębski Węgiel 0:2
(24:26, 19:25)

Bzura Ozorków - Jastrzębski Węgiel 2:1
(25:17, 20:25, 15:8)
Trefl Gdańsk - Plas Kielce 2:0
(25:23, 25:18)

Plas Kielce - Bzura Ozorków 1:2
(25:17, 18:25, 13:15)
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:2
(19:25, 16:25)

Jastrzębski Węgiel

Trefl Gdańsk

 

2016-05-12:1308

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem