Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek młodzików 2013/2014

1/8 finału, 23-24.03.2013

GUBIN

Volley Gubin – Dwójka Milicz 2:0 (25:14, 30:28)
Calisia Kalisz – Maraton Świnoujście 2:0 (25:16, 25:23)

Dwójka Milicz – Maraton Świnoujście 0:2 (14:25, 21:25)
Volley Gubin – Calisia Kalisz 2:0 (25:14, 26:24)

Calisia Kalisz – Dwójka Milicz 1:2 (23:25, 25:22, 16:18)
Maraton Świnoujście – Volley Gubin 0:2 (22:25, 15:25)

Awans:

Volley Gubin,
Calisia Kalisz.

GOSTYŃ

Kaniasiatka Gostyń – OPP Kołobrzeg 2:0 (25:16, 25:17)
Kasztelan Międzyrzecz – Kus-Kus Kamienna Góra 2:0 (25:19, 25:16)

OPP Kołobrzeg – Kus-Kus Kamienna Góra 0:2 (28:25, 27:29)
Kaniasiatka Gostyń – Kasztelan Międzyrzecz 2:0 (25:23, 25:22)

Kasztelan Międzyrzecz – OPP Kołobrzeg 2:0 (25:22, 25:21)
Kus-Kus Kamienna Góra – Kaniasiatka Gostyń 1:2 (25:20, 17:25, 13:25)

Awans:

Kaniasiatka Gostyń,
Kasztalan Międzyrzecz.

GDAŃSK

Stoczniowiec Gdańsk – Koset Grudziądz 2:0 (25:21, 25:16)
Absolwent Olsztyn – Centrum Augustów 2:0 (25:20, 25:23)

Koset Grudziądz – Centrum Augustów 0:2 (13:25, 21:25)
Stoczniowiec Gdańsk – Absolwent Olsztyn 2:0 (25:20, 25:19)

Absolwent Olsztyn – Koset Grudziądz 2:0 (25:13, 25:20)
Centrum Augustów – Stoczniowiec Gdańsk 2:1 (17:25, 25:13, 16:14)

Awans:

Stoczniowiec Gdańsk,
Centrum Augustów.

OSTRÓDA

Salos Ostróda – Piętnastka Białystok 0:2 (19:25, 21:25)
UKS w Jastarni – AZS OŚ Toruń 1:2 (25:16, 17:25, 10:15)

Piętnastka Białystok – AZS OŚ Toruń 0:2 (20:25, 9:25)
Solos Ostróda – UKS w Jastarni 0:2 (22:25, 22:25)

UKS w Jastarni – Piętnastka Białystok 2:1 (25:22, 22:25, 15:10)
AZS OŚ Toruń – Solos Ostróda 2:0 (27:25, 25:20)

Awans:

AZS OŚ Toruń,
UKS w Jastarni.

WARSZAWA

MKS MDK Warszawa – ULKS Stopnica 2:0 (25:8, 25:12)
Skałka Annopol – Juvenia Rawa Maz. 0:2

ULKS Stopnica – Juvenia Rawa Maz. 0:2
MKS MDK Warszawa – Skałka Annopol 2:0 (25:19, 27:25)

Skałka Annopol – ULKS Stopnica 2:0
Juvenia Rawa Maz. - MKS MDK Warszawa 0:2 (16:25, 19:25)

Awans:

MKS MDK Warszawa,
Juvenia Rawa Maz.

NAŁĘCZÓW

Cisy Nałęczów – Lechia Tomaszów Maz. 2:1 (25:14, 13:25, 15:13)
Czarni Radom – Plas Kielce 2:0 (25:18, 25:14)

Lechia Tomaszów Maz. - Plas Kielce 2:0 (25:11, 25:5)
Cisy Nałęczów – Czarni Radom 2:0 (25:19, 25:16)

Czarni Radom – Lechia Tomaszów Maz. 0:2 (25:27, 21:25)
Plas Kielce – Cisy Nałęczów 0:2 (17:25, 16:25)

Awans:

Cisy Nałęczów,
Lechia Tomaszów Mazowiecki.

KRAKÓW

Hutnik Dobry Wynik Kraków – Włókniarz Bielsko Biała 2:1
MOSiR Jasło – MMKS I Kędzierzyn-Koźle 0:2

Włókniarz Bielsko Biała - MMKS I Kędzierzyn-Koźle 2:0
Hutnik Dobry Wynik Kraków - MOSiR Jasło 2:0

MOSiR Jasło - Włókniarz Bielsko Biała 0:2
MMKS I Kędzierzyn-Koźle - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:1

Awans:

Włókniarz Bielsko Biała,
Hutnik Dobry Wynik Kraków.

KROSNO

Karpaty Krosno – MMKS II Kędzierzyn-Koźle 2:0
MKS Andrychów – MKS Będzin 0:2 (17:25, 20:250

MMKS II Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 0:2 (19:25, 20:25)
Karpaty Krosno – MKS Andrychów 2:1

MKS Andrychów - MMKS II Kędzierzyn-Koźle 2:1
MKS Będzin – Karpaty Krosno 2:1 (25:20, 18:25, 15:10)

Awans:

MKS Będzin,
Karpaty Krosno.

 

1/4 finału, 6-7.04.2013

KROSNO ODRZAŃSKIE

Tęcza Krosno Odrzańskie – Juvenia Rawa Maz. 2:0 (25:19, 25:17)
Stoczniowiec Gdańsk – Morze Bałtyk Szczecin 1:2 (11:25, 25:15, 11:15)

Juvenia Rawa Maz. - Morze Bałtyk Szczecin 2:1 (25:21. 25:27, 20:18)
Tęcza Krosno Odrzańskie – Stoczniowiec Gdańsk 0:2 (23:25, 15:25)

Stoczniowiec Gdańsk – Juvenia Rawa Maz. 1:2 (21:25, 25:14, 13:25)
Morze Bałtyk Szczecin – Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2 (25:21, 21:25, 4:15)

Awans:

Tęcza Krosno Odrzańskie,
Juvenia Rawa Mazowiecka.

NOWY TOMYŚL

Kangur Nowy Tomyśl – MKS MDK Warszawa 2:0 (25:11, 25:15)
Centrum Augustów – Gwardia Wrocław 0:2 (22:25, 22:25)

MKS MDK Warszawa - Gwardia Wrocław 2:0 (25:23, 25:14)
Kangur Nowy Tomyśl - Centrum Augustów 2:0 (25:9, 25:16)

MKS MDK Warszawa - Centrum Augustów 1:2 (17:25, 25:23,7:15)
Gwardia Wrocław - Kangur Nowy Tomyśl 0:2 (26:28, 16:25)

Awans:

Kangur Nowy Tomyśl,
MKS MDK Warszawa

GDAŃSK

Trefl Gdańsk – Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:1 (25:16, 23:25, 15:6)
Volley Gubin – BAS Białystok 2:0 (25:17, 25:16)

Hutnik Dobry Wynik Kraków - BAS Białystok (20:25, 25:9, 15:4)
Trefl Gdańsk - Volley Gubin 1:2 (18:25, 25:23, 13:15)

Volley Gubin - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0 (25:11, 25:24)
BAS Białystok - Trefl Gdańsk 0:2 (14:25, 17:25)

Awans:

Volley Gubin,
Trefl Gdańsk.

OLSZTYN

AZS UWM Olsztyn – Włókniarz Bielsko Biała 2:0 (25:12, 25:22)
Calisia Kalisz – Chemik Bydgoszcz 0:2 (10:25, 19:25)

Włókniarz Bielsko Biała - Chemik Bydgoszcz 0:2 (18:25, 20:25)
AZS UWM Olsztyn - Calisia Kalisz 2:0 (25:19, 25:18)

Włókniarz Bielsko Biała - Calisia Kalisz 0:2 (14:25, 14:25)
Chemik Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 2:0 (29:27, 27:25)

Awans:

Chemik Bydgoszcz,
AZS UWM Olsztyn

 

WARSZAWA

MOS Wola Warszawa – Karpaty Krosno 2:0 (25:16, 25:6)
Kaniasiatka Gostyń – Wifama Łódź 0:2 (27:29, 19:25)

MOS Wola Warszawa - Kaniasiatka Gostyń 2:0 (25:6, 25:18)
Karpaty Krosno - Wifama Łódź 0:2 (18:25, 9:25)

Kaniasiatka Gostyń - Karpaty Krosno 1:2 (18:25, 27:25, 10:15)
Wifama Łódź - MOS Wola Warszawa 2:1 (25:20, 20:25, 15:13)

Awans:

Wifama Łódź,
MOS Wola Warszawa

BIAŁA PODLASKA

Serbinów Biała Podlaska – MKS Będzin 2:0 (25:17, 25:20)
Kasztelan Międzyrzecz – Czarni Połaniec 2:0 (25:21, 25:17)

MKS Będzin - Czarni Połaniec 2:0
Serbinów Biała Podlaska - Kasztelan Międzyrzecz 2:0 (25:20, 25:21)

Kasztelan Międzyrzecz - MKS Będzin 2:0 (25:23, 25:18)
Czarni Połaniec - Serbinów Biała Podlaska 0:2 (8:25, 16:25)

Awans:

Serbinów Biała Podlaska,
Kasztelan Międzyrzecz

NOWY SĄCZ

Dunajec-MPW Nowy Sącz – UKS w Jastarni 2:0 (25:18, 25:14)
Cisy Nałęczów – AZS PWSZ Nysa 0:2 (17:25, 17:25)

UKS w Jastarni - AZS PWSZ Nysa 0:2 (16:25, 14:25)
Dunajec-MPW Nowy Sącz - Cisy Nałęczów 2:1 (20:25, 25:21, 25:12)

Cisy Nałęczów - UKS w Jastarni 2:0 (25:21, 25:15)
AZS PWSZ Nysa - Dunajec-MPW Nowy Sącz 0:2 (17:25, 18:25)

Awans:

Dunajec-MPW Nowy Sącz,
AZS PWSZ Nysa

RZESZÓW

Resovia Rzeszów – AZS OŚ Toruń 2:0 (25:13, 25:15)
Lechia Tomaszów Maz. - Jastrzębski Węgiel 2:0 (25:20, 25:20)

AZS OŚ Toruń - Jastrzębski Węgiel 0:2 (22:25, 14:25)
Resovia Rzeszów - Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (25:15, 25:15)

Lechia Tomaszów Maz. - AZS OŚ Toruń 1:2
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 0:2 (16:25, 17:25)

Awans:

Resovia Rzeszów,
Lechia Tomaszów Maz.

 

1/2 finału, 20-21.04.2013

KROSNO ODRZAŃSKIE

Tęcza Krosno Odrzańskie – AZS PWSZ Nysa 1:2 (14:25, 25:20, 11:15)
Trefl Gdańsk – Wifama Łódź 2:0 (25:22, 25:23)

AZS PWSZ Nysa - Wifama Łódź 0:2 (21:25, 27:29)
Tęcza Krosno Odrzańskie - Trefl Gdańsk 1:2 (25:20, 24:26, 9:15)

Trefl Gdańsk - AZS PWSZ Nysa 2:0 (25:17, 25:14)
Wifama Łódź - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0 (25:12, 25:17)

Awans:

Trefl Gdańsk,
Wifama Łódź

NOWY TOMYŚL

Kangur Nowy Tomyśl – Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (25:11, 25:17)
AZS UWM Olsztyn – Serbinów Biała Podlaska 1:2 (25:12, 18:25, 6:25)

Lechia Tomaszów Maz. - Serbinów Biała Podlaska 0:2 (23:25, 29:31)
Kangur Nowy Tomyśl - AZS UWM Olsztyn 2:0 (25:19, 25:22)

AZS UWM Olsztyn - Lechia Tomaszów Maz. 1:2 (29:31, 25:22, 11:15)
Serbinów Biała Podlaska - Kangur Nowy Tomyśl 2:0 (25:23, 25:23)

Awans:

Sarbinów Biała Podlaska,
Kangur Nowy Tomyśl

GUBIN

Volley Gubin – MOS Wola Warszawa 0:2 (25:27, 21:25)
Juvenia Rawa Maz. - Dunajec-MPW Nowy Sącz 0:2 (17:25, 13:25)

MOS Wola Warszawa - Dunajec-MPW Nowy Sącz 2:0 (25:14, 25:17)
Volley Gubin - Juvenia Rawa Maz. 2:0 (25:7, 25:16)

Juvenia Rawa Maz. - MOS Wola Warszawa 0:2 (16:25, 14:25)
Dunajec-MPW Nowy Sącz - Volley Gubin 2:1 (32:30, 23:25, 15:9)

Awans:

MOS Wola Warszawa,
Dunajec-MPW Nowy Sącz

BYDGOSZCZ

Chemik Bydgoszcz – Kasztelan Międzyrzecz 0:2 (14:25, 22:25)
MKS MDK Warszawa – Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 16:25)

Kasztelan Międzyrzecz - Resovia Rzeszów 0:2 (14:25, 17:25)
Chemik Bydgoszcz - MKS MDK Warszawa 0:2 (19:25, 16:25)

MKS MDK Warszawa - Kasztelan Międzyrzecz 0:2 (21:25, 12:25)
Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 2:0 (25:16, 25:19)

Awans:

Kasztelan Międzyrzecz,
Resovia Rzeszów

 

RUNDA FINAŁOWA, 17-19.05.2013

Grupa A

Grupa B

Trefl Gdańsk – Dunajec-MPW Nowy Sącz 0:2
(23:25, 27:29)
Kangur Nowy Tomyśl – Resovia Rzeszów 2:0
(25:17, 25:23)

Dunajec-MPW Nowy Sącz - Resovia Rzeszów 0:2
(12:25, 16:25)
Kangur Nowy Tomyśl - Trefl Gdańsk 2:0
(25:28, 25:19)

Kangur Nowy Tomyśl - Dunajec-MPW Nowy Sącz 0:2
(24:26, 19:25)
Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 2:0
(25:15, 25:18)

Serbinów Biała Podlaska – Kasztelan Międzyrzecz 2:0
(25:21, 25:22)
Wifama Łódź – MOS Wola Warszawa 0:2
(25:27, 17:25)

Kasztelan Międzyrzecz - MOS Wola Warszawa 0:2
(17:25, 19:25)
Serbinów Biała Podlaska - Wifama Łódź 2:1
(25:20, 20:25, 15:9)

Wifama Łódź - Kasztelan Międzyrzecz 2:0
(25:22, 25:16)
MOS Wola Warszawa - Serbinów Biała Podlaska 2:0
(25:13, 25:14)

 

O miejsca 5-8

Trefl Gdańsk – Kasztelan Międzyrzecz 2:0 (25:21, 25:19)
Kangur Nowy Tomyśl – Wifama Łódź 0:2 (18:25, 18:25)

O miejsca 1-4

Resovia Rzeszów – Serbinów Biała Podlaska 2:1 (25:12, 19:25, 15:13)
Dunajec-MPW Nowy Sącz – MOS Wola Warszawa 0:2 (19:25, 26:28)


O miejsce 7
Kasztelan Międzyrzecz – Kangur Nowy Tomyśl 0:2
(10:25, 25:27)


O miejsce 5
Trefl Gdańsk – Wifama Łódź 2:0
(25:21, 25:18)


O miejsce 3
Serbinów Biała Podlaska – Dunajec-MPW Nowy Sącz 2:1
(25:19, 17:25, 15:9)


O miejsce 1
AKS Resovia Rzeszów – MOS Wola Warszawa 2:1
(21:25, 25:23, 16:14)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. AKS Resovia Rzeszów
2. MOS Wola Warszawa
3. Sarbinów Biała Podlaska
4. Dunajec-MPW Nowy Sącz
5. Trefl Gdańsk
6. Wifama Łódź
7. Kangur Nowy Tomyśl

8. Kasztelan Międzyrzecz

2014-02-26:1903

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem