Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek młodzików 2012/2013

1/4 finału, 20-22.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
RZESZÓW

Podgrupa A
Wifama Łódź - MKS MOSiR Jasło 2:1
(25:8, 23:25, 15:10)

MKS MOSiR Jasło - Hutnik Dobry Wynik Kraków 0:2
(16:25, 13:25)

Wifama Łódź - Hutnik Dobry Wynik Kraków 0:2
(19:25, 21:25)

Podgrupa B
AKS V LO Rzeszów - Olimp Opole Lubelskie 2:0
(25:18, 25:19)

Olimp Opole Lubelskie - SMS Ostrowiec Św. 2:0
(25:16, 25:20)

AKS V LO Rzeszów - SMS Ostrowiec Św. 2:0
(25:13, 25:12)


o miejsce 5-6
MKS MOSiR Jasło - SMS Ostrowiec Św. 2:1
(25:17, 17:25, 17:25)

finały
Hutnik Dobry Wynik Kraków - Olimp Opole Lubelskie 2:0
(25:11, 25:21)

AKS V LO Rzeszów - Wifama Łódź 2:0
(25:14, 25:22)

Wifama Łódź - Olimp Opole Lubelskie 2:1
(25:17, 17:25, 15:9)

Hutnik Dobry Wynik Kraków - AKS V LO Rzeszów 2:0
(30:28, 25:17)

Hutnik Dobry Wynik Kraków

AKS V LO Rzeszów

ANDRYCHÓW

Podgrupa A
MKS Andrychów - STS Skarżysko-Kamienna 2:0
(25:12, 25:16)

STS Skarżysko-Kamienna - Błękitni Ropczyce 0:2
(17:25, 24:26)

MKS Andrychów - Błękitni Ropczyce 2:0
(25:22, 25:23)

Podgrupa B
ULKS Chobrzany - Metro Warszawa 0:2
(12:25, 12:25)

Metro Warszawa - Serbinów Biała Podlaska 2:0
(25:17, 25:18)

ULKS Chobrzany - Serbinów Biała Podlaska 0:2
(19:25, 15:25)

o miejsce 5-6
STS Skarżysko-Kamienna - ULKS Chobrzany 2:0
(25:20, 25:21)

finały
MKS Andrychów - Serbinów Biała Podlaska 2:1
(25:17, 19:25, 15:8)

Metro Warszawa - Błękitni Ropczyce 2:0
(25:20, 25:20)

Błękitni Ropczyce - Serbinów Biała Podlaska 2:0
(25:20, 25:16)

MKS Andrychów - Metro Warszawa 1:2
(25:22, 21:25, 11:25)

Metro Warszawa

MKS Andrychów

BIAŁYSTOK

Podgrupa A
Trójka Międzyrzec Podl. - Gim-Net Mońki

Gim-Net - MKS MDK Warszawa

Trójka Międzyrzec Podl. - MKS MDK Warszawa

Podgrupa B
BAS Białystok - AZS OŚ Toruń

AZS OŚ Toruń - Absolwent Olsztyn

BAS Białystok - Absolwent Toruń

o miejsca 5-6
 

finały
 

Trójka Międzyrzec Podl.

MKS MDK Warszawa

WARSZAWA

Podgrupa A
MOS Wola Warszawa -  AZS UWM Olsztyn 2:0
(25:11, 25:18)

AZS UWM Olsztyn - SUKSS Suwałki 2:0
(25:23, 25:15)

MOS Wola Warszawa - SUKSS Suwałki 2:0
(25:20, 25:19)

Podgrupa B
SMS Ostróda - SKS Starogard Gdański 2:0
(25:18, 25:19)

SKS Starogard Gdański - Koset Grudziądz 2:0
(25:19, 29:27)

SMS Ostróda - Koset Grudziądz 2:0
(25:14, 25:11)

o miejsca 5-6
SUKSS Suwałki - Koset Grudziądz 2:0
(25:15, 25:17)

finały
MOS Wola Warszawa - SKS Starogard Gdański 2:0
(25:8, 25:18)

AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 0:2
(17:25, 24:26)

MOS Wola Warszawa - SMS Ostróda 2:0
(25:10, 25:17)

AZS UWM Olsztyn - SKS Starogard Gdański 2:1
(27:25, 16:25, 15:7)

MOS Wola Warszawa

SMS Ostróda

ŚWINOUJŚCIE

Podgrupa A
Chemik Bydgoszcz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0
(25:15, 25:8)

UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SPS Lębork 0:2
(20:25, 23:25)

Chemik Bydgoszcz - SPS Lębork 2:0
(25:12, 25:11)

Podgrupa B
Maraton Świnoujście - Energetyk Poznań 2:0
(25:14, 25:8)

Energetyk Poznań - GTPS Gorzów Wlkp. 0:2
(24:26, 23:25)

Maraton Świnoujście - GTPS Gorzów Wlkp. 2:0
(25:18, 25:16)

o miejsca 5-6
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Energetyk Poznań 0:2
(21:25, 23:25)

finały
Chemik Bydgoszcz - GTPS Gorzów Wlkp. 2:0
(25:21, 25:8)

Maraton Świnoujście - SPS Lębork 2:0
(25:11, 25:13)

SPS Lębork - GTPS Gorzów Wlkp. 1:2

Chemik Bydgoszcz - Maraton Świnoujście 0:2
(27:29, 22:25)


Maraton Świnoujście

Chemik Bydgoszcz

GDAŃSK

Podgrupa A
Trefl Gdańsk - Astra Nowa Sól 2:0
(25:8, 25:9)

Astra Nowa Sól - Siatkarz Szczecin 0:2
(12:25, 14:25)

Trefl Gdańsk - Siatkarz Szczecin 2:0
(25:12, 25:11)

Podgrupa B
Volley Gubin - Gwardia Wrocław 2:0
(25:13, 25:23)

Gwardia Wrocław - Grom Kalisz 2:1
(22:25, 25:13, 15:8)

Volley Gubin - Grom Kalisz 2:0
(25:18, 25:17)

o miejsca 5-6
Astra Nowa Sól - Grom Kalisz 0:2
916:25, 22:25)

finały
Trefl Gdańsk - Gwardia Wrocław 2:0
(25:7, 25:11)

Volley Gubin - Siatkarz Szczecin 2:0
(25:19, 25:23)

Gwardia Wrocław - Siatkarz Szczecin 2:0
(25:20, 25:22)

Trefl Gdańsk - Volley Gubin 2:0
(25:5, 25:12)
 

Trefl Gdańsk

MLKS Volley Gubin

NYSA

Podgrupa A
Piast Krotoszyn - UKS Strzelce Opolskie 2:0
(25:18, 25:18)

UKS Strzelce Opolskie - Victoria Wałbrzych 0:2

Piast Krotoszyn - Victoria Wałbrzych 2:0
(25:11, 25:16)

Podgrupa B
AZS PWSZ Nysa - Skra Bełchatów 2:0

Skra Bełchatów - SK JSW KOKS Radlin 0:2

AZS PWSZ Nysa - SK JSW KOKS Radlin 1:2

o miejsca 5-6
UKS Strzelce Opolskie - Skra Bełchatów

finały
Piast Krotoszyn - AZS PWSZ Nysa

SK JSW KOKS Radlin - Victoria Wałbrzych

Victoria Wałbrzych - AZS PWSZ Nysa

Piast Krotoszyn - SK JSW KOKS Radlin

Piast Krotoszyn

SK JSW KOKS Radlin

MILICZ

Podgrupa A
KS Milicz - MKS Będzin 1:2
(16:25, 25:14, 11:15)

MKS Będzin - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2
(19:25, 15:25)

KS Milicz - MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:2
(25:23, 16:25, 9:15)

Podgrupa B
Jastrzębski Węgiel - Kęczanin Kęty 2:0
(25:15, 25:21)

Kęczanin Kęty - MOS Sieradz 0:2
(22:25, 17:25)

Jastrzębski Węgiel - MOS Sieradz 2:0
(25:13, 25:20)

o miejsca 5-6
KS MIlicz - Kęczanin Kęty 0:2
(26:28, 30:32)

finały
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:2
(23:25, 20:25)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - MOS Sieradz 2:1
(20:25, 25:22, 15:8)

MKS Będzin - MOS Sieradz 2:0
(25:21, 25:23)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 0:2
(14:25, 13:25)

Jastrzębski Węgiel

MMKS Kędzierzyn-Koźle


1/2 finału, 18-19.04.2014

  ROZGRYWKI AWANS
GDAŃSK

Trefl Gdańsk - SK JSW KOKS Radlin 2:1
(18:25, 25:13, 15:7)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Metro Warszawa 1:2
(25:20, 29:31, 7:15)

SK JSW KOKS Radlin - Metro Warszawa 2:1
(25:23, 22:25, 15:13)

Trefl Gdańsk - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:0
(26:24, 25:19)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - SK JSW KOKS Radlin 0:2
(19:25, 21:25)

Metro Warszawa - Trefl Gdańsk 2:1
(23:25, 25:21, 15:7)

Trefl Gdańsk
SK JSW KOKS Radlin
WARSZAWA

MOS Wola Warszawa - Trójka Międzyrzec Podl. 2:0
(25:19, 25:19)

MKS Andrychów - Jastrzębski Węgiel 2:0
(25:20, 25:23)

Trójka Międzyrzec Podl. - Jastrzębski Węgiel 0:2
(19:25, 22:25)

MOS Wola Warszawa - MKS Andrychów 2:0
(25:15, 25:18)

MKS Andrychów - Trójka Międzyrzec Podl. 2:1
(10:25, 25:16, 15:10)

Jastrzębski Węgiel - MOS Wola Warszawa 2:1
(23:25, 25:20, 15:11)

MOS Wola Warszawa

Jastrzębski Węgiel

KROTOSZYN

Piast Krotoszyn - Volley Gubin 2:0
(25:12, 25:21)

Chemik Bydgoszcz - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0
(25:17, 25:20)

Volley Gubin - Hutnik Dobry Wynik Kraków 1:2
(25:17, 21:25, 10:15)

Piast Krotoszyn - Chemik Bydgoszcz 1:2
(20:25, 27:25, 12:15)

Chemik Bydgoszcz - Volley Gubin 2:1
(20:25, 25:13, 15:11)

Hutnik Dobry Wynik Kraków - Piast Krotoszyn 0:2
(15:25, 25:27)

Chemik Bydgoszcz

Piast Krotoszyn

ŚWINOUJŚCIE

Maraton Świnoujście - AKS V LO Rzeszów 2:0
(27:25, 25:17)

SMS Ostróda - MKS MDK Warszawa 0:2
(23:25, 17:25)

AKS V LO Rzeszów - MKS MDK Warszawa 1:2
(22:25, 25:18, 14:16)

Maraton Świnoujście - SMS Ostróda 2:0
(25:20, 25:21)

SMS Ostróda - AKS V LO Rzeszów 0:2
(17:25, 17:25)

MKS MDK Warszawa - Maraton Świnoujście 0:2
(12:25, 16:25)

Maraton Świnoujście

MKS MDK Warszawa

 

2012-09-21:4089

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem