Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Kadeci terminarz 2015/2016

1/4 finału, 17-20.03.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Kraków

A
Norwid Częstochowa - Skra Bełchatów 3:1
(26:24, 22:25, 25:15, 27:25)
Skra Bełchatów - Dunajec Nowy Sącz 3:0
(25:18, 25:22, 25:23)
Dunajec Nowy Sącz - Norwid Częstochowa 1:3
(17:25, 23:25, 25:17, 15:25)

B
Hutnik Dobry Wynik Kraków - Orkan Nisko 3:0
(28:26, 25:17, 25:16)
Orkan Nisko - Polonez Wyszków 0:3
(22:25, 21:25, 19:25)
Polonez Wyszków - Hutnik Dobry Wynik Kraków 0:3
(16:25, 18:25, 22:25)

O miejsca 5-6
Dunajec Nowy Sącz - Orkan Nisko 3:1
(25:21, 21:25, 25:21, 25:21)

O awans
Norwid Częstochowa - Polonez Wyszków 3:0
(25:18, 25:15, 25:17)
Hutnik Dobry Wynik Kraków - Skra Bełchatów 1:3
(18:25, 25:21, 16:25, 23:25)
Polonez Wyszków - Skra Bełchatów 0:3
Norwid Częstochowa - Hutnik Dobry Wyników Kraków 3:0
(25:15, 25:16, 25:19)

Norwid Częstochowa

Skra Bełchatów

Rzeszów

A
Wifama Łódź - GKPS Gorlice 3:0
(25:13, 25:14, 25:17)
GKPS Gorlice - Błękitni Ropczyce 0:3
(24:26, 20:25, 18:25)
Błękitni Ropczyce - Wifama Łódź 0:3
(11:25, 17:25, 22:25)

B
AKS V LO Rzeszów - GUMP Ostrowiec Św. 3:0
(25:17, 25:11, 25:13)
GUMP Ostrowiec Św. - TPS Lublin 3:0
(27:25, 25:18, 25:10)
TPS Lublin - AKS V LO Rzeszów 0:3
(10:25, 14:25, 19:25)

O miejsca 5-6
GKPS Gorlice - TPS Lublin 3:1
(25:22, 23:25, 25:13, 25:19)

O awans
Wifama Łódź - GUMP Ostrowiec Św. 3:0
(25:20, 25:21, 25:7)
AKS V LO Rzeszów - Błękitni Ropczyce 3:0
(25:17, 25:16, 25:22)
GUMP Ostrowiec Św. - Błękitni Ropczyce 0:3
(18:25, 15:25, 12:25)
Wifama Łódź - AKS V LO Rzeszów 3:1
(25:17, 19:25, 25:23, 25:23)

Wifama Łódź

AKS V LO Rzeszów

Warszawa

A
Effector Kielce - Tempo Chełm 3:1
925:21, 25:20, 24:26, 25:21)
Tempo Chełm - Metro Warszawa 0:3
(10:25, 18:25, 11:25)
Metro Warszawa - Effector Kielce 3:0
(25:14, 25:10, 25:16)

B
MOS Wola Warszawa - SUKSS Suwałki 3:1
(18:25, 25:11, 25:14, 25:19)
SUKSS Suwałki - SMS Ostróda 1:3
(20:25, 26:28, 26:24, 20:25)
SMS Ostróda - MOS Wola Warszawa 0:3
(14:25, 10:25, 16:25)

O miejsca 5-6
Tempo Chełm - SUKSS Suwałki 3:1
(25:21, 23:25, 26:24, 25:16)

O awans
Metro Warszawa - SMS Ostróda 3:0
(25:19, 25:15, 25:11)
MOS Wola Warszawa - Effector Kielce 3:0
(25:11, 25:23, 25:21)
SMS Ostróda - Effector Kielce 2:3
(19:25, 25:21, 22:25, 25:20, 11:15)
Metro Warszawa - MOS Wola Warszawa 2:3
(25:16, 25:18, 23:25, 21:25, 10:15)

MOS Wola Warszawa

Metro Warszawa

Białystok

A
Międzyrzecka Trójka Międz. Podl. - MKS MDK Warszawa 0:3
(21:25, 18:25, 13:25)
MKS MDK Warszawa - Gim-Net Mońki 3:0
(25:18, 25:22, 25:15)
Gim-Net Mońki - Międzyrzecka Trójka Międz. Podl.  0:3
(13:25, 22:25, 17:25)

B
BAS Białystok - Tempo 25 Olsztyn 2:3
(25:20, 17:25, 16:25, 25:23, 17:19)
Tempo 25 Olsztyn - AZS OŚ Toruń 3:0
(25:9, 25:14, 25:10)
AZS OŚ Toruń - BAS Białystok 0:3
(13:25, 15:25, 17:25)

O miejsca 5-6
Gim-Net Mońki - AZS OŚ Toruń 3:0
(25:18, 27:25, 25:23)

O awans
MKS MDK Warszawa - BAS Białystok 3:0
(25:15, 25:9, 25:15)
Tempo 25 Olsztyn - Międzyrzecka Trójka Międz. Podl. 0:3
(20:25, 21:25, 19:25)
BAS Białystok - Międzyrzecka Trójka Międz. Podl. 2:3
(25:22, 26:28, 25:21, 19:25, 13:15)
MKS MDK Warszawa - Tempo 25 Olsztyn 3:0
(25:17, 25:15, 25:20)

MKS MDK Warszawa

Międzyrzecka Trójka
Międzyrzec Podlaski

Gdańsk

A
AZS UWM Olsztyn - Koset Grudziądz 3:0
(25:14, 25:9, 25:12)
Koset Grudziądz - Jurand Malbork 0:3
(20:25, 26:28, 17:25)
Jurand Malbork - AZS UWM Olsztyn 1:3
910:25, 25:17, 21:25, 19:25)

B
Trefl Gdańsk - Żak-Espadon Szczecin 3:0
(25:22, 25:13, 25:21)
Żak-Espadon Szczecin - Astra Nowa Sól 3:0
(25:0, 25:0, 25:0) - walkower
Astra Nowa Sól - Trefl Gdańsk 0:3
(0:25, 0:25, 0:25) - walkower

O miejsca 5-6
Koset Grudziądz - Astra Nowa Sól 3:0
(25:0, 25:0, 25:0) - walkower

O awans
Trefl Gdańsk - Jurand Malbork 3:0
(25:17, 25:12, 25:13)
Żak-Espadon Pyrzyce - AZS UWM Olsztyn 0:3
(18:25, 20:25, 15:25)
AZS UWM Olsztyn - Trefl Gdańsk 1:3
(25:16, 14:25, 23:25, 20:25)
Jurand Malbork - Żak-Espadon Pyrzyce 3:2
(25:23, 22:25, 25:16, 21:25, 15:11)

Trefl Gdańsk

AZS UWM Olsztyn

Świnoujście

A
Chemik Bydgoszcz - Stoczniowiec Gdańsk 3:0
(25:21, 25:9, 25:18)
Stoczniowiec Gdańsk - Stocznia M&W Darłowo 3:0
(25:17, 25:23, 25:20)
Stocznia M%W Darłowo - Chemik Bydgoszcz 0:3
(16:25, 17:25, 15:25)

B
Maraton-LNG Świnoujście - Gim. nr 3 Gorzów Wlkp. 3:0
(25:13, 25:14, 25:17)
Gim. nr 3 Gorzów Wlkp. - Kangur Nowy Tomyśl 1:3
(25:17, 19:25, 23:25, 18:25)
Kangur Nowy Tomyśl - Maraton-LNG Świnoujście 2:3
(17:25, 25:21, 18:25, 25:20, 8:15)

O miejsca 5-6
Stocznia M&W Darłowo - Gim. nr 3 Gorzów Wlkp. 2:3
(26:24, 17:25, 25:19, 14:25, 12:15)

O awans
Chemik Bydgoszcz - Kangur Nowy Tomyśl 3:0
(25:20, 25:15, 26:24)
Maraton-LNG Świnoujście - Stoczniowiec Gdańsk 3:0
(25:17, 25:22, 25:14)
Kangur Nowy Tomyśl - Stoczniowiec Gdańsk 3:1
(25:18, 20:25, 25:12, 25:14)
Chemik Bydgoszcz - Maraton-LNG Świnoujście 1:3
(17:25, 25:20, 21:25, 19:25)

Maraton-LNG Świnoujście

Chemik Bydgoszcz

Wrocław

A
GKAS Krosno Odrzańskie Gubin - Piast Krotoszyn 3:1
(25:14, 16:25, 26:24, 25:14)
Piast Krotoszyn - Dekoria Świdnica 3:1
(25:22, 20:25, 26:24, 25:21)
Dekoria Świdnica - GKAS Krosno Odrzańskie Gubin 3:2
(17:25, 16:25, 26:24, 25:19, 17:25)

B
Gwardia Wrocław - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1
(25:21, 25:10, 16:25, 25:20)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1:3
(19:25, 21:25, 25:23, 19:25)
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3:0
(25:18, 25:14, 25:23)

O miejsca 5-6
Dekoria Świdnica - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:3
(14:25, 25:18, 25:27, 25:21, 14:16)

O awans
GKAS Krosno Odrzańskie Gubin - Gwardia Wrocław 3:1
(25:20, 25:22, 20:25, 25:20)
Jastrzębski Węgiel - Piast Krotoszyn 3:0
(25:14, 25:21, 27:25)
Gwardia Wrocław - Piast Krotoszyn 3:2
(25:19, 25:27, 25:18, 23:25, 15:13)
GKAS Krosno Odrzańskie Gubin - Jastrzębski Węgiel 1:3
(19:25, 25:21, 17:25, 20:25)

Jastrzębski Węgiel

GKAS Krosno Odrzańskie
Gubin

Nysa

A
Amber Kalisz - KS Milicz 3:2
(25:21, 21:25, 23:25, 25:15, 15:11)
KS Milicz - UKS Strzelce Opolskie 3:0
(25:17, 25:16, 25:13)
UKS Strzelce Opolskie - Amber Kalisz 0:3
(15:25, 14:25, 14:25)

B
AZS PWSZ Nysa - Volley Rybnik 3:1
(25:18, 25:21, 18:25, 25:22)
Volley Rybnik - Lechia Tomaszów Maz. 1:3
(25:18, 25:27, 25:27, 18:25)
Lechia Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Nysa 0:3
(21:25, 28:30, 21:25)

O miejsca 5-6
UKS Strzelce Opolskie - Volley Rybnik 0:3
(19:25, 11:25, 18:25)

O awans
Amber Kalisz - Lechia Tomaszów Maz. 2:3
(23:25, 25:18, 25:21, 21:25, 12:15)
AZS PWSZ Nysa - KS Milicz 3:0
(25:18, 25:8, 25:21)
Lechia Tomaszów Maz. - KS Milicz 3:1
(25:18, 22:25, 25:15, 25:9)
Amber Kalisz - AZS PWSZ Nysa 0:3
(18:25, 12:25, 13:25)

AZS PWSZ Nysa

Lechia Tomaszów
Mazowiecki


1/2 finału, 01-03.04.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Gdańsk

Trefl Gdańsk - GKAS Krosno Odrzańskie Gubin 3:1
(25:21, 16:25, 25:20, 25:9)
Skra Bełchatów - MOS Wola Warszawa 2:3
(20:25, 25:22, 22:25, 25:12, 10:15)

GKAS Krosno Odrzańskie Gubin - MOS Wola Warszawa 1:3
(21:25, 25:20, 19:25, 19:25)
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 2:3
(25:19, 20:25, 24:26, 25:22, 14:16)

Skra Bełchatów - GKAS Krosno Odrzańskie Gubin 3:0
(25:22, 25:15, 25:17)
MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 2:3
(19:25, 25:21, 15:25, 25:18, 5:15)

Skra Bełchatów

Trefl Gdańsk

Jastrzębie
Zdrój


Jastrzębski Węgiel - Międzyrzecka Trójka Międz. Pod. 3:0
(25:15, 25:14, 25:16)
Metro Warszawa - Norwid Częstochowa 3:2
(23:25, 25:16, 23:25, 25:22, 15:8)

Międzyrzecka Trójka Międz. Pod. - Norwid Częstochowa 0:3
(22:25, 8:25, 16:25)
Jastrzębski Węgiel - Metro Warszawa 3:2
(19:25, 25:16, 22:25, 25:23, 17:25)

Metro Warszawa - Międzyrzecka Trójka Międz. Pod. 3:0
(25:17, 25:13, 25:17)
Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3
(23:25, 21:25, 18:25)

Jastrzębski Węgiel

Metro Warszawa

Łódź

Wifama Łódź - Chemik Bydgoszcz 2:3
(23:25, 25:21, 23:25, 25:20, 13:15)
Lechia Tomaszów Maz. - MKS MDK Warszawa 2:3
(25:21, 22:25, 12:25, 25:22, 11:15)

Chemik Bydgoszcz - MKS MDK Warszawa 3:1
(25:15, 26:28, 26:24, 25:17)
Wifama Łódź - Lechia Tomaszów Maz. 3:0
(25:21, 25:20, 25:14)

Lechia Tomaszów Maz. - Chemik Bydgoszcz 0:3
(14:25, 13:25, 13:25)
MKS MDK Warszawa - Wifama Łódź 0:3
(20:25, 24:26, 22:25)

BKS Chemik Bydgoszcz

Wifama Łódź

Świnoujście


Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn 3:2
(24:26, 25:10, 11:25, 25:22, 17:15)
AKS V LO Rzeszów - AZS Nysa 3:0
(25:22, 25:15, 25:21)

AZS UWM Olsztyn - AZS Nysa 3:2
(25:22, 26:28, 22:25, 25:17, 15:10)
Maraton Świnoujście - AKS V LO Rzeszów 1:3
(20:25, 25:22, 20:25, 21:25)

AKS V LO Rzeszów - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:21, 25:18, 25:22)
AZS Nysa - Maraton Świnoujście 0:3
(21:25, 25:27, 18:25)

AKS V LO Rzeszów

Maraton Świnoujście


Finał Mistrzostw Polski, 04-08.05.2016

Grupa A Grupa B

Skra Bełchatów - Metro Warszawa 1:3
(25:18, 23:25, 15:25, 23:25P

Maraton Świnoujście - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3
(22:25, 14:25, 11:25)

Metro Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz 2:3
(25:13, 19:25, 18:25, 25:22, 10:15)

Skra Bełchatów - Maraton Świnoujście 0:3
(22:25, 24:26, 19:25)

Maraton Świnoujście - Metro Warszawa 3:1
(17:25, 25:12, 25:11, 25:23)

BKS Chemik Bydgoszcz - Skra Bełchatów 3:0
(25:21, 25:17, 25:16)

AKS V LO Rzeszów - Wifama Łódź 3:2
(17:25, 22:25, 25:21, 25:20, 15:12)

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:2
(25:20, 25:18, 23:25, 22:25, 15:12)

Wifama Łódź - Jastrzębski Węgiel 1:3
(28:26, 21:25, 23:25, 15:25)

AKS V LO Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
(25:11, 25:18, 25:20)

Trefl Gdańsk - Wifama Łódź 3:2
(14:25, 25:19, 25:17, 23:25, 15:13)

Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów 3:2
(26:24, 25:18, 20:25, 16:25, 15:8)


O miejsce 7
Skra Bełchatów - Wifama Łódź 2:3
(25:17, 19:25, 14:25, 25:21, 7:15)

O miejsce 5
Metro Warszawa - Trefl Gdańsk 2:3
(25:17, 25:22, 23:25, 20:25, 13:15)

PÓŁFINAŁY
BKS Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1:3
(16:25, 25:20, 22:25, 29:31)

AKS V LO Rzeszów - Maraton Świnoujście 3:1
(16:25, 25:20, 25:14, 25:18)

MECZ O 3. MIEJSCE
BKS Chemik Bydgoszcz - Maraton Świnoujście 1:3
(16:25, 25:23, 22:25, 20:25)

FINAŁ
Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów 3:0
(25:22, 25:23, 25:20)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Jastrzębski Węgiel
2. AKS V LO Rzeszów
3. Maraton Świnoujście

4. BKS Chemik Bydgoszcz
5. Trefl Gdańsk SA
6. KS Metro Warszawa
7. Wifama Łódź
8. Skra Bełchatów

 

2016-05-12:1348

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem