Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek kadetów 2012/2013

1/4 finału, 5-8.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
ŁÓDŹ

Podgrupa A
Wifama Łódź - Kęczanin Kęty 2:3
(25:18, 21:25, 19:25, 25:19, 13:15)

Karpaty Krosno - Wifama Łódź 0:3
(17:25, 19:25, 20:25)

Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno 3:1
(25:14, 18:25, 25:18, 25:18)

Podgrupa B
AKS V LO Rzeszów - Czarni Połaniec 3:0
(25:18,m 25:8, 25:12)

Cisy Nałęczów - AKS V LO Rzeszów 0:3
(15:25, 16:25, 21:25)

Czarni Połaniec - Cisy Nałęczów 0:3
(19:25, 12:25, 22:25)

o miejsce 5-6
Karpaty Krosno - Czarni Połaniec 3:1
(25:8, 25:27, 25:18, 25:20)

finały
Kęczanin Kęty - Cisy Nałęczów 3:0
(25:17, 25:22, 25:16)

AKS V LO Rzeszów - Wifama Łódź 3:0
(25:19, 25:16, 25:12)

Wifama Łódź - Cisy Nałęczów 3:0
(25:23, 25:17, 25:12)

Kęczanin Kęty - AKS V LO Rzeszów 1:3
(14:25, 14:25, 28:26, 22:25)

AKS V LO Rzeszów
UMKS Kęczanin Kęty
KIELCE

Podgrupa A
Dunajec Nowy Sącz - Feniks Leżajsk 3:2

Plas Kielce - Dunajec Nowy Sącz 0:3

Feniks Leżajsk - Plas Kielce 3:0

Podgrupa B
Effector Kielce - Trójka Międzyrzec Podl. 3:0
(25:0, 25:0, 25:0)

MSK MDK Warszawa - Effector Kielce 3:1

Trójka Międzyrzec Podl. - MKS MDK Warszawa 0:3
(0:25, 0:25, 0:25)

o miejsca 5-6
Plas Kielce - Trójka Międzyrzec Podl. 3:0
(25:0, 25:0, 25:0)

finały
Dunajec Nowy Sącz - Effector Kielce 3:1

MSK MDK Warszawa - Feniks Leżajsk 3:0

Feniks Leżajsk - Effector Kielce :

Dunajec Nowy Sącz - MKS MDK Warszawa 1:3

MKS MDK Warszawa
Dunajec Nowy Sącz
BIAŁA PODLASKA

Podgrupa A
Serbinów Biała Podlaska - Czarni Radom 3:1
(25:20, 9:25, 25:22, 25:22)

Piętnastka Białystok - Serbinów Biała Podlaska 0:3
(11:25, 11:25, 12:25)

Czarni Radom - Piętnastka Białystok 3:0
(25:8, 25:9, 25:11)

Podgrupa B
BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn 1:3
(25:18, 23:25, 21:25, 23:25)

Budowlanka Toruń - BAS Białystok 1:3
(17:25, 25:19, 21:25, 16:25)

AZS UWM Olsztyn - Budowlanka Toruń 3:0
(25:22, 25:16, 25:20)

o miejsca 5-6
Budowlanka Toruń - Piętnastka Białystok 3:1
(17:25, 25:23, 25:18, 25:18)

finały
Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:16, 25:23, 25:18)

Serbinów Biała Podlaska - BAS Białystok 2:3
(25:16, 18:25, 25:19, 21:25, 12:15)

Czarni Radom - BAS Białystok 3:0
(25:12, 25:17, 25:12)

Serbinów Biała Podlaska - AZS UWM Olsztyn 0:3
(22:25, 21:25, 20:25)

Czarni Radom
AZS UWM Olsztyn
OLSZTYN

Podgrupa A
MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów 3:0
(25:11, 25:18, 25:13)

Chemik Olsztyn - MOS Wola Warszawa 0:3
(11:25, 18:25, 15:25)

Centrum Augustów - Chemik Olsztyn 0:3
(17:25, 24:26, 9:25)

Podgrupa B
Tempo-25 Olsztyn - Trójka Nakło 3:1
(17:25, 25:11, 25:19, 25:19)

SKS Starogard Gdański - Tempo-25 Olsztyn 0:3
(17:25, 14:25, 8:25)

Trójka Nakło - SKS Starogard Gdański 3:2
(25:18, 25:27, 28:26, 22:25, 15:12)

o miejsca 5-6
Centrum Augustów - SKS Starogard Gdański 1:3
(25:22, 23:25, 22:25, 17:25)

finały
MOS Wola Warszawa - Trójka Nakło 3:0
(25:14, 25:14, 25:8)

Tempo-25 Olsztyn - Chemik Olsztyn 3:0
(25:15, 25:14, 25:23)

Chemik Olsztyn - Trójka Nakło 3:1
(25:20, 25:7, 26:28, 25:17)

MOS Wola Warszawa - Tempo-25 Olsztyn 3:0
(25:11, 25:14, 25:20)
 

MOS Wola Warszawa
Tempo-25 Olsztyn
BYDGOSZCZ

Podgrupa A
Chemik Bydgoszcz – Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:2
(25:16, 22:25, 22:25, 25:22, 15:8)

OPP Kołobrzeg – Chemik Bydgoszcz 0:3
(10:25, 18:25, 18:25)

Olimpijczyk Pruszcz Gdańsk – OPP Kołobrzeg 3:0
(25:23, 31:29, 25:20)

Podgrupa B
Maraton Świnoujście – Olimpia Sulęcin 3:0
(25:10, 25:21, 25:23)

Czarni Ostrowite – Maraton Świnoujście 0:3
(15:25, 14:25, 14:25)

Olimpia Sulęcin – Czarni Ostrowite 3:2
(25:15, 25:22, 23:25, 24:26, 15:10)

O miejsce 5-6
OPP Kołobrzeg – Czarni Ostrowite 3:1
(23:25, 25:22, 25:19, 25:23)

finały
Chemik Bydgoszcz – Olimpia Sulęcin 2:3
(25:23, 23:25, 25:13, 27:29, 10:15)

Olimpijczyk Pruszcz Gdański – Maraton Świnoujście 0:3
(18:25, 15:25, 18:25)

Olimpijczyk Pruszcz Gdański – Olimpia Sulęcin 3:1
(25:16, 26:24, 21:25, 25:18)

Chemik Bydgoszcz – Maraton Świnoujście 1:3
(20:25, 25:22, 17:25, 18:25)

Maraton Świnoujście
Chemik Bydgoszcz
GORZÓW
WIELKOPOLSKI

Podgrupa A
Trefl Gdańsk - Stocznia Darłowo 3:0
(25:23, 25:13, 25:16)

Tęcza Krosno Odrzańskie - Trefl Gdańsk 0:3
(20:25, 19:25, 16:25)

Stocznia Darłowo - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3
(16:25, 21:25, 29:27, 22:25)

Podgrupa B
GTPS Gorzów Wlkp. - Joker Piła 0:3
(19:25, 11:25, 18:25)

Victoria Wałbrzych - GTPS Gorzów Wlkp. 1:3
(22:25, 25:21, 14:25, 14:25)

Joker Piła - Victoria Wałbrzych 3:0
(25:18, 25:10, 25:20)

O miejsca 5-6
Stocznia Darłowo - Victoria Wałbrzych 2:3
(13:25, 25:19, 26:24, 22:25, 10:15)

finały
Trefl Gdańsk - GTPS Gorzów Wlkp. 3:0
(25:18, 25:19, 25:21)

Joker Piła - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:0
(25:11, 25:22, 25:13)

Tęcza Krosno Odrzańskie - GTPS Gorzów Wlkp. 3:1
(25:18, 21:25, 25:21, 25:18)

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0
(25:22, 25:15, 25:23)

Trefl Gdańsk
Joker Piła
KALISZ

Podgrupa A
Amber Kalisz - Ikar Legnica 3:0
(25:10, 26:24, 25:23)

MOS Opole - Amber Kalisz 0:3
(15:25, 14:25, 21:25)

Ikar Legnica - MOS Opole 3:0
(25:14, 25:14, 25:17)

Podgrupa B
AZS PWSZ Nysa - MKS Będzin 3:0
(25:22, 25:17, 25:11)

Bzura Ozorków - AZS PWSZ Nysa 0:3
(14:25, 16:25, 20:25)

MKS Będzin - Bzura Ozorków 1:3
(25:18, 15:25, 26:28, 25:27)

o miejsca 5-6
MOS Opole - MKS Będzin 1:3
(17:25, 25:23, 14:25, 18:25)

finały
Amber Kalisz - Bzura Ozorków 3:0
(25:20, 25:15, 25:22)

AZS PWSZ Nysa - Ikar Legnica 3:0
(25:14, 25:17, 25:19)

Ikar Legnica - Bzura Ozorków 3:2
(17:25, 17:25, 25:22, 25:23, 16:14)

Amber Kalisz - AZS PWSZ Nysa 1:3
(19:25, 25:23, 19:25, 24:26)

AZS PWSZ Nysa
Amber Kalisz
JASTRZĘBIE
ZDRÓJ

Podgrupa A
Gwardia Wrocław - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0
(25:22, 25:19, 25:18)

LKPS Borowno - Gwardia Wrocław 0:3
(17:25, 9:25, 21:25)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - LKPS Borowno 0:3
(15:25, 19:25, 26:28)

Podgrupa B
Jastrzębski Węgiel - Lechia Tomaszów Maz. 3:0
(25:20, 25:14, 25:22)

Hutnik Dobry Wynik Kraków - Jastrzębski Węgiel 0:3
(9:25, 12:25, 7:25)

Lechia Tomaszów Maz. - Hutnik Dobry Wynik Kraków 3:2
(25:27, 26:24, 18:25, 25:14, 15:8)

O miejsca 5-6
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Hutnik Dobry Wynik Kraków 3:0
(25:22, 28:26, 25:18)

finały
Gwardia Wrocław - Lechia Tomaszów Maz. 3:1
(25:22, 23:25, 25:20, 25:14)

Jastrzębski Węgiel - LKPS Borowno 3:0
(25:23, 25:18, 25:17)

LKPS Borowno - Lechia Tomaszów Maz. 3:2
(18:25, 25:18, 23:25, 25:19, 15:10)

Gwardia Wrocław - Jastrzębski Węgiel 0:3
(17:25, 10:25, 21:25)


Jastrzębski Węgiel
Gwardia Wrocław


1/2 finału, 24-26.04.2014

  ROZGRYWKI AWANS
GDAŃSK

Trefl Gdańsk - Tempo-25 Olsztyn 3:1
(23:25, 25:16, 25:21, 25:7)

Amber Kalisz - Maraton Świnoujście 0:3
(13:25, 25:27, 27:29)

Tempo-25 Olsztyn - Maraton Świnoujście 1:3
(25:17, 21:25, 21:25, 15:25)

Trefl Gdańsk - Amber Kalisz 3:0
(25:18, 25:21, 25:23)

Amber Kalisz - Tempo-25 Olsztyn 1:3
(25:17, 22:25, 20:25, 17:25)

Maraton Świnoujście - Trefl Gdańsk 1:3
(22:25, 23:25, 25:20, 23:25)

Trefl Gdańsk
MKS Maraton Świnoujście
JASTRZĘBIE
ZDRÓJ

Jastrzębski Węgiel - Joker Piła 3:0
(25:11, 25:16, 25:16)

Dunajec Nowy Sącz - AZS PWSZ Nysa 0:3
(18:25, 15:25, 19:25)

Joker Piła - AZS PWSZ Nysa 3:1
(25:18, 26:24, 21:25, 25:20)

Jastrzębski Węgiel - Dunajec Nowy Sącz 3:0
(25:18, 26:24, 25:20)

Dunajec Nowy Sącz - Joker Piła 2:3
(25:17, 26:24, 25:27, 16:25, 4:15)

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3
(25:27, 18:25, 26:28)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL
JOKER PIŁA
WARSZAWA

MOS Wola Warszawa - Chemik Bydgoszcz 3:0
(25:12, 25:11, 25:13)

Kęczanin Kęty - Czarni Radom 1:3
(16:25, 25:23, 20:25, 22:25)

Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom 2:3
(25:19, 23:25, 25:21, 20:25, 10:15)

MOS Wola Warszawa - Kęczanin Kęty 3:0
(25:11, 25:20, 25:16)

Kęczanin Kęty - Chemik Bydgoszcz 1:3
(19:25, 27:25, 20:25, 19:25)

Czarni Radom - MOS Wola Warszawa 0:3
(19:25, 12:25, 13:25)

MOS Wola Warszawa
Czarni Radom
RZESZÓW

AKS V LO Rzeszów - Gwardia Wrocław 3:0
(25:13, 25:21, 25:17)

AZS UWM Olsztyn - MKS MDK Warszawa 0:3
(14:25, 16:25, 16:25)

Gwardia Wrocław - MKS MDK Warszawa 2:3
(17:25, 26:24, 25:23, 19:25, 9:15)

AKS V LO Rzeszów - AZS UWM Olsztyn 3:1
(24:26, 25:17, 25:13, 25:18)

AZS UWM Olsztyn - Gwardia Wrocław 1:3
(17:25, 25:17, 18:25, 23:25)

MKS MDK Warszawa - AKS V LO Rzeszów 0:3
(20:25, 13:25, 12:25)

AKS V LO Rzeszów
MKS MDK Warszawa

 

2012-09-21:4900

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem