Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Juniorzy terminarz 2015/2016

1/4 finału, 25-27.02.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Jastrzębie-Zdrój

A
Jastrzębski Węgiel - Wifama Łódź 3:0
(25:14, 25:22, 27:25)
Dunajec Nowy Sącz - Jastrzębski Węgiel 3:2
(25:22, 18:25, 25:22, 18:25, 15:13)
Wifama Łódź - Dunajec Nowy Sącz 3:1
(25:23, 21:25, 25:20, 25:20)

B
Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno 3:1
(25:20, 23:25, 25:21, 25:23)
Hetman Włoszczowa - Kęczanin Kęty 0:3
(20:25, 19:25, 20:25)
Karpaty Krosno - Hetman Włoszczowa 3:0
(25:14, 25:14, 25:22)

O miejsce 5-6
Wifama Łódź - Hetman Włoszczowa 3:0
(25:21, 25:18, 25:12)

O awans
Jastrzębski Węgiel - Karpaty Krosno 3:0
(25:19, 25:15, 25:23)
Dunajec Nowy Sącz - Kęczanin Kęty 3:0
(25:18, 25:19, 25:22)
Dunajec Nowy Sącz - Karpaty Krosno 1:3
(20:25, 29:27, 18:25, 19:25)
Jastrzębski Węgiel - Kęczanin Kęty 3:0
(25:20, 25:18, 25:19)

Jastrzębski Węgiel

Dunajec Nowy Sącz

Bełchatów

A
Skra Bełchatów - MKS Andrychów 3:2
(26:24, 25:19, 12:25, 23:25, 15:11)
MKS Andrychów - MOSiR Jasło 3:0
(26:24, 25:19, 25:18)
MOSiR Jasło - Skra Bełchatów 0:3
(17:25, 16:25, 23:25)

B
AKS V LO Rzeszów - GUMP Ostrowiec Św. 3:0
(25:10, 25:15, 25:20)
GUMP Ostrowiec Św. - Cisy Nałęczów 3:2
(23:25, 25:22, 25:21, 24:26, 15:13)
Cisy Nałęczów - AKS V LO Rzeszów 0:3
(10:25, 11:25, 15:25)

O miejsca 5-6
MOSiR Jasło - Cisy Nałęczów 0:3
(20:25, 19:25, 21:25)

O awans
Skra Bełchatów - GUMP Ostrowiec Św. 3:0
(25:16, 25:19, 25:10)
AKS V LO Rzeszów - MKS Andrychów 3:0
(25:18, 25:12, 25:11)
GUMP Ostrowiec Św. - MKS Andrychów 3:2
(26:24, 23:25, 25:17, 10:25, 15:8)
Skra Bełchatów - AKS V LO Rzeszów 1:3
(28:30, 18:25, 25:22, 19:25)
 

AKS V LO Rzeszów

EKS Skra Bełchatów

Kielce

A
Effector Kielce - Serbinów Biała Podlaska 3:0
(26:24, 25:23, 25:13)
Serbinów Biała Podlaska - Czarni Radom 0:3
(16:25, 20:25, 18:25)
Czarni Radom - Effector Kielce 3:1
(25:17, 23:25, 25:23, 25:22)

B
MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów 3:0
(25:10, 25:19, 25:12)
Centrum Augustów - Tempo-25 Olsztyn 1:3
(27:25, 20:25, 20:25, 24:26)
Tempo-25 Olsztyn - MOS Wola Warszawa 0:3

O miejsca 5-6
Serbinów Biała Podlaska - Centrum Augustów

O awans
Czarni Radom - Tempo-25 Olsztyn 3:0
(25:21, 27:25, 25:22)
MOS Wola Warszawa - Effector Kielce 3:2
(27:25, 25:23, 22:25, 20:25, 15:10)
Tempo-25 Olsztyn - Effector Kielce 0:3
(19:25, 17:25, 24:26)
Czarni Radom - MOS Wola Warszawa 0:3
(21:25, 12:25, 17:25)
 

MOS Wola Warszawa

Czarni Radom

Międzyrzec Podlaski

A
Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podl. - MKS MDK Warszawa 0:3
(21:25, 26:28, 21:25)
MKS MDK Warszawa - GKPS Gorlice 3:0
(25:15, 25:14, 25:13)
GKPS Gorlice - Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podl. 2:3
(34:32, 17:25, 23:25, 25:23, 8:15)

B
BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn 0:3
(23:25, 14:25, 23:25)
AZS UWM Olsztyn - Stal Grudziądz 3:0
(25:10, 25:20, 25:12)
Stal Grudziądz - BAS Białystok 0:3
(12:25, 24:26, 12:25)

O miejsca 5-6
GKPS Gorlice - Stal Grudziądz 3:1
(16:25, 25:13, 25:20, 25:22)

O awans
MKS MDK Warszawa - BAS Białystok 3:1
(25:17, 25:22, 24:26, 25:19)
AZS UWM Olsztyn - Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podl. 3:1
(23:25, 25:13, 25:18, 25:13)
Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podl. - BAS Białystok 1:3
(23:25, 19:25, 25:22, 23:25)
MKS MDK Warszawa - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:23, 25:23, 25:20)

MKS MDK Warszawa

AZS UWM Olsztyn

Olsztyn

A
Chemik Olsztyn - Budowlanka Toruń 3:0
(25:10, 25:19, 25:21)
Budowlanka Toruń - Olimpijczyk Pruszcz Gd. 0:3
(16:25, 23:25, 22:25)
Olimpijczyk Pruszcz Gd. - Chemik Olsztyn 0:3
(16:25, 20:25, 20:25)

B
Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin 3:1
(25:11, 20:25, 25:8, 25:18)
Epadon Szczecin - Metro Warszawa 0:3
(22:25, 20:25, 18:25)
Metro Warszawa - Trefl Gdańsk 1:3
(16:25, 19:25, 27:25, 23:25)

O miejsca 5-6
Budowlanka Toruń - Espadon Szczecin 0:3
(19:25, 15:25, 16:25)

O awans
Chemik Olsztyn - Metro Warszawa 1:3
(22:25, 25:20, 22:25, 22:25)
Trefl Gdańsk - Olimpijczyk Pruszcz. Gd. 3:0
(25:17, 27:25, 25:14)
Olimpijczyk Pruszcz Gd. - Metro Warszawa 0:3
(17:25, 23:25, 22:25)
Chemik Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3
(15:25, 19:25, 22:25)

Trefl Gdańsk

Metro Warszawa

Bydgoszcz

A
Chemik Bydgoszcz - Stoczniowiec Gdańsk 3:0
(25:18, 25:10, 25:10)
Stoczniowiec Gdańsk - Stocznia Darłowo 2:3
(27:25, 25:20, 20:25, 25:27, 11:15)
Stocznia Darłowo - Chemik Bydgoszcz 0:3
(8:25, 10:25, 10:25)

B
Maraton Świnoujście - SET Gorzów Wlkp. 3:2
(25:20, 26:28, 22:25, 31:29, 15:11)
SET Gorzów Wlkp. - Kaniasiatka Gostyń 3:0
(25:21, 26:24, 25:18)
Kaniasiatka Gostyń - Maraton Świnoujście 0:3

O miejsca 5-6
Stoczniowiec Gdańsk - Kaniasiatka Gostyń 2:3
(13:25, 25:23, 24:26, 25:20, 9:15)

O awans
Chemik Bydgoszcz - SET Gorzów Wlkp. 3:0
(25:17, 25:10, 25:14)
Maraton Świnoujście - Stocznia Darłowo 3:1
(25:20, 27:29, 25:14, 25:16)
Stocznia Darłowo - SET Gorzów Wlkp. 3:0
(25:15, 25:23, 25:23)
Chemik Bydgoszcz - Maraton Świnoujście 3:0
(25:17, 25:16, 25:17)

Chemik Bydgoszcz

Maraton Świnoujście

Krosno Odrzańskie

A
GKAS Krosno Odrz. - Progress Września 3:2
(25:21, 26:28, 25:23, 13:25, 15:13)
Progress Września - Gwardia Wrocław 3:1
(25:12, 24:26, 26:24, 25:21)
Gwardia Wrocław - GKAS Krosno Odrz. 0:3
(16:25, 16:25, 18:25)

B
Victoria Wałbrzych - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3
(19:25, 20:25, 20:25)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1
(23:25, 25:21, 25:18, 25:16)
MKS Będzin - Victoria Wałbrzych 3:1
(20:25, 25:21, 25:18, 25:15)

O miejsca 5-6
Victoria Wałbrzych - Gwardia Wrocław 0:3
(25:27, 20:25, 16:25)

O awans
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Progress Września 0:3
(19:25, 18:25, 21:25)
GKAS Krosno Odrz. - MKS Będzin 3:0
(25:22, 25:23, 25:17)
Progress Września - MKS Będzin 3:0
(25:13, 25:20, 25:18)
GKAS Krosno Odrz. - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1
(21:25, 25:22, 25:18, 25:21)

GKAS Krosno Odrz.

Progress Września

Piła

A
Joker Piła - Cuprum Lubin 3:2
(27:25, 20:25, 25:18, 25:27, 15:10)
Cuprum Lubin - Azymek Zdzieszowice 3:0
(25:12, 25:23, 25:16)
Azymek Zdzieszowice - Joker Piła 0:3
(16:25, 14:25, 15:25)

B
AZS PWSZ Nysa - Norwid Częstochowa 1:3
(18:25, 25:19, 15:25, 19:25)
Norwid Częstochowa - Lechia Tomaszów Maz. 3:0
(25:15, 25:20, 25:16)
Lechia Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Nysa 0:3
(15:25, 18:25, 21:25)

O miejsca 5-6
Azymek Zdzieszowice - Lechia Tomaszów Maz. 1:3
(26:24, 13:25, 17:25, 15:25)

O awans
Joker Piła - AZS OWSZ Nysa 3:2
(27:25, 21:25, 22:25, 25:14, 15:9)
Norwid Częstochowa - Cuprum Lubin 3:0
(25:23, 25:15, 25:20)
Cuprum Lubin - AZS PWSZ Nysa 3:2
(25:21, 25:15, 22:25, 23:25, 15:13)
Joker Piła - Norwid Częstochowa 1:3
(11:25, 19:25, 25:18, 13:25)

Norwid Częstochowa

Joker Piła


1/2 finału, 11-13.03.2016

  ROZGRYWKI AWANS
Warszawa


MOS Wola Warszawa - Progress Września 3:1
(25:12, 25:17, 24:26, 25:18)
Maraton Świnoujście - AKS V LO Rzeszów 0:3
(21:25, 20:25, 15:25)

Progress Września - AKS V LO Rzeszów 0:3
(16:25, 28:30, 25:27)
MOS Wola Warszawa - Maraton Świnoujście 3:0
(25:16, 25:20, 25:17)

Maraton Świnoujście - Progress Września 3:2
(24:26, 25:17, 24:26, 25:15, 15:9)
AKS V LO Rzeszów - MOS Wola Warszawa 3:1
(25:23, 21:25, 25:23, 28:26)

AKS V LO Rzeszów

MOS Wola Warszawa

Jastrzębie-Zdrój


Jastrzębski Węgiel - AZS UWM Olsztyn 3:1
(25:22, 29:27, 18:25, 25:18)
Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 0:3
(18:25, 14:25, 19:25)

Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3:0
(25:9, 25:19, 25:11)
AZS UWM Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 1:3
(25:21, 21:25, 14:25, 22:25)

Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn 1:3
(21:25, 25:16, 20:25, 26:28)
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1:3
(13:25, 20:25, 25:22, 19:25)

Jastrzębski Węgiel

Chemik Bydgoszcz

Częstochowa


Norwid Częstochowa - Skra Bełchatów 3:0
(25:21, 26:24, 25:19)
Metro Warszawa - GKAS Krosno Odrz. 3:1
(25:14, 18:25, 25:22, 31:29)

Skra Bełchatów - GKAS Krosno Odrz. 3:2
(25:22, 20:25, 16:25, 25:23, 15:11)
Norwid Częstochowa - Metro Warszawa 3:2
(25:23, 20:25, 23:25, 25:23, 15:13)

Metro Warszawa - Skra Bełchatów 2:3
(27:25, 25:16, 16:25, 25:27, 12:15)
GKAS Krosno Odrz. - Norwid Częstochowa 0:3
(12:25, 18:25, 20:25)

Norwid Częstochowa

Skra Bełchatów

Gdańsk


Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:1
(25:18, 19:25, 27:25, 25:23)
Dunajec Nowy Sącz - MKS MDK Warszawa 0:3
(12:25, 12:25, 17:25)

Joker Piła - MKS MDK Warszawa 0:3
(16:25, 20:25, 22:25)
Trefl Gdańsk - Dunajec Nowy Sącz 3:0
(25:18, 25:17, 25:13)

Dunajec Nowy Sącz - Joker Piła 3:2
(21:25, 25:21, 25:19, 20:25, 15:7)
MKS MDK Warszawa - Trefl Gdańsk 1:3
(25:20, 24:26, 15:25, 23:25)

Trefl Gdańsk

KS MDK Warszawa


Finał Mistrzostw Polski, 13-17.04.2016

Grupa A Grupa B

Norwid Częstochowa - MKS MDK Warszawa 0:3
(20:25, 20:25, 20:25)

Chemik Bydgoszcz - AKS V LO Rzeszów 2:3
(25:19, 13:25, 17:25, 25:23, 13:15)

MKS MDK Warszawa - AKS V LO Rzeszów 0:3
(22:25, 22:25, 21:25)

Norwid Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 2:3
(25:21, 16:25, 20:25, 33:31, 12:15)

Chemik Bydgoszcz - MKS MDK Warszawa 0:3
(22:25, 17:25, 22:25)

AKS V LO Rzeszów - Norwid Częstochowa 3:0
(25:20, 25:20, 30:28)

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3:0
(25:20, 25:15, 25:21)

MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0
(26:24, 25:17, 25:22)

Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 0:3
(24:26, 22:25, 11:25)

Jastrzębski Węgiel - MOS Wola Warszawa 3:1
(18:25, 25:15, 28:26, 25:21)

MOS Wola Warszawa - Skra Bełchatów 3:0
(25:13, 25:20, 25:21)

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3
(24:26, 25:23, 23:25, 24:26)


O miejsce 7
Norwid Częstochowa - Skra Bełchatów 3:0
(25:20, 25:20, 25:19)

O miejsce 5
Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 3:1
(25:21, 21:25, 25:19, 26:24)

PÓŁFINAŁY
AKS V LO Rzeszów - MOS Wola Warszawa 3:0
(25:11, 25:17, 25:22)

Jastrzębski Węgiel - MKS MDK Warszawa 3:0
(25:23, 25:17, 25:12)

MECZ O 3. MIEJSCE
MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa  3:2
(24:26, 25:19, 25:16, 22:25, 18:16)

FINAŁ
AKS V LO Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:0
(25:17, 25:21, 25:23)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. AKS V LO Rzeszów
2. Jastrzębski Węgiel
3. UMKS MOS Wola Warszawa

4. MKS MDK Warszawa
5. BKS Chemik Bydgoszcz
6. Trefl Gdańsk SA
7. Exact Systems Norwid Częstochowa
8. EKS Skra Bełchatów

2016-05-12:1496

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem