Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek juniorów 2014/2015

1/4 finału, 28.02 - 2.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
KIELCE

A
MKS Andrychów – AKS II Rzeszów 2:3
(22:25, 25:14, 25:23, 20:25, 11:15)
MKS Andrychów – STS Skarżysko Kamienna 3:2
AKS Rzeszów II – STS Skarżysko – Kamienna 3:2

B
Effector Kielce – ASPS Avia Świdnik 3:1
(25:21, 20:25, 25:17, 25:14)
Effector Kielce – RCS Czarni Radom 3:0
ASPS Avia Świdnik – RCS Czarni Radom 2:3

O miejsce 5-6
MKS Andrychów – Avia Świdnik 3:2

O awans
AKS II Rzeszów – Effector Kielce 0:3
Czarni Radom – STS Skarżysko-Kamienna 3:0
(25:14, 25:15, 25:16)

Effector Kielce

Czarni Radom

MIĘDZYRZEC
PODLASKI
 

A
AKS Rzeszów I – SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0
AKS Rzeszów I – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0
(25:14, 25:11, 25:8)
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:2

B
UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski – MKS MDK Warszawa 1:3
(25:23, 14:25, 17:25, 17:25)
UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski – Norwid Częstochowa 0:3
(12:25, 19:25, 14:25)
MKS MDK Warszawa – Norwid Częstochowa 1:3
(17:25, 26:28, 25:22, 19:25)

O miejsce 5-6
Serbinów Biała Podlaska – UKS Międzyrzecka Trójka 1:3
(20:25, 15:25, 25:22, 18:25)

O awans
AKS I Rzeszów – MKS MDK Warszawa 3:0
(25:16, 25:19, 25:23)
Norwid Częstochowa – Gump Ostrowiec Św. 3:0
(25:11, 25:17, 25:15)

AKS I Rzeszów

Norwid Częstochowa

OLSZTYN

A
KS Metro Warszawa – UKS Centrum Augustów 3:2
(25:21, 23:25, 23:25, 25:5, 15:10)
KS Metro Warszawa – AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:17, 25:23, 25:22)
UKS Centrum Augustów – AZS UWM Olsztyn 0:3
(15:25, 15:25, 17:25)

B
UKS Chemik Olsztyn – BKS Chemik II Bydgoszcz 3:0
(25:22, 25:14, 25:11)
UKS Chemik Olsztyn – UMKS Jurand Malbork 1:3
(13:25, 25:21, 17:25, 22:25)
BKS Chemik II Bydgoszcz – UMKS Jurand Malbork 3:2
(20:25, 26:24, 18:25, 25:16, 15:11)


O miejsce 5-6
Centrum Augustów – Jurand Malbork 0:3
(19:25, 18:25, 17:25)

O awans
AZS UWM Olsztyn – Chemik II Bydgoszcz 3:0
(25:16, 25:17, 25:18)
Chemik Olsztyn – Metro Warszawa 1:3
(20:25, 25:20, 15:25, 20:25)

AZS UWM Olsztyn

Metro Warszawa

BYDGOSZCZ

A
UKS Libero Hajnówka – UKS Tempo-25 Olsztyn 0:3
(6:25, 11:25, 12:25)
UKS Libero Hajnówka – UKS Południe-Opakofarb Włocławek 3:1
(25:19, 29:31, 25:21, 25:19)
UKS Tempo-25 Olsztyn – UKS Południe-Opakofarb Włocławek 3:0
(25:6, 25:12, 25:13)

B
BKS Chemik Bydgoszcz – SKS Starogard Gdański 3:0
(25:15, 25:10, 25:22)
BKS Chemik Bydgoszcz – MLKS Żak-Espadon Pyrzyce 3:0
(25:16, 25:9, 25:11)
SKS Starogard Gdańsk – MLKS Żak-Espadon Pyrzyce 3:1
(15:25, 25:18, 25:18, 25:17)

O miejsce 5-6
UKS Południe-Opakofarb Włocławek – MLKS Żak-Espadon Pyrzyce 2:3
(25:16, 21:25, 19:25, 25:22, 10:15)

O awans
Tempo-25 Olsztyn – SKS Starogard Gdański 3:0
(25:19, 25:13, 25:16)
Chemik Bydgoszcz – UKS Libero Hajnówka 3:0
(25:14, 25:15, 25:14)

Tempo-25 Olsztyn

Chemik Bydgoszcz

GUBIN

A
Trefl Gdańsk – UKS Błyskawica Szczecin 3:0
(25:17, 25:12, 25:14)
Trefl Gdańsk – GTPS Gorzów Wielkopolski 3:0
(25:10, 25:17, 25:15)
UKS Błyskawica Szczecin – GTPS Gorzów Wielkopolski 3:0
(27:25, 25:17, 25:15)

B
MLKS Volley Gubin – UKS Rataje ZSO 4 Poznań 1:3
(22:25, 18:25, 30:28, 20:25)
MLKS Volley Gubin – TS Victoria PWSZ Wałbrzych 1:3
(25:23, 22:25, 16:25, 12:25)
UKS Rataje ZSO 4 Poznań – TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:0
(25:23, 25:17, 25:17)

O miejsce 5-6
Volley Gubin  – GTPS Gorzów Wlkp. 3:0
(25:20, 25:18, 25:15)

O awans
Trefl Gdańsk – Victoria Wałbrzych 3:0
(25:18, 25:12, 25:17)
Błyskawica Szczecin – Rataje ZSO 4 Poznań 3:2
(21:25, 21:25, 26:24, 25:23, 15:10)

Trefl Gdańsk

Błyskawica Szczecin

PIŁA

A
MMKS Maraton Świnoujście – UKS Trzynastka Zielona Góra 3:0
(25:15, 25:16, 26:24)
MMKS Maraton Świnoujście – UKS Kaniasiatka Gostyń 3:0
(25:12, 25:21, 25:17)
UKS Trzynastka Zielona Góra – UKS Kaniasiatka Gostyń 3:1
(19:25, 15:25, 25:23, 15:25)

B
UKS SMS Joker Piła – KS Gwardia II Wrocław 3:1
(23:25, 25:18, 27:25, 25:19)
UKS SMS Joker Piła – UKS MOS Opole 3:0
(25:15, 25:13, 25:17)
KS Gwardia II Wrocław – UKS MOS Opole 3:1
(20:25, 25:19, 25:21, 25:20)

O miejsce 5-6
Kaniasiatka Gostyń – UKS MOS Opole 3:1

O awans
Trzynastka Zielona Góra – Joker Piła 1:3
Maraton Świnoujście – Gwardia II Wrocław 3:0

Maraton Świnoujście

Joker Piła

JASTRZĘBSKI
WĘGIEL

A
KS Bielawianka Bester Bielawa – AZS PWZS Nysa 0:3
(21:25, 23:25, 24:26)
KS Bielawianka Bester Bielawa – TS Volley Rybnik 0:3
(14:25, 10:25, 11:25)
AZS PWZS Nysa – TS Volley Rybnik 0:3
(14:25, 11:25, 12:25)

B
Jastrzębski Węgiel – KS Wifama Łódź 3:0
(25:20, 25:17, 25:20)
Jastrzębski Węgiel – UMKS Kęczanin Kęty 3:0
(25:19, 25:11, 25:19)
KS Wifama Łódź – UMKS Kęczanin Kęty 3:0
(25:20, 25:17, 25:20)

O miejsce 5-6
Bielanka Bielawa – Kęczanin Kęty 3:1
(25:20, 34:32, 21:25, 25:10)

O awans
Volley Rybnik – Wifama Łódź 3:2
(25:19, 23:25, 25:15, 22:25, 15:12)
AT Jastrzębski Węgiel I – AZS PWZS Nysa 3:0
(25:19, 25:14, 25:17)

Volley Rybnik

AT Jastrzębski Węgiel I

BEŁCHATÓW

A
MMKS Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel II 0:3
(20:25, 23:25, 18:25)
MMKS Kędzierzyn-Koźle – MKS Bzura Ozorków 3:1
(25:23, 23:25, 25:23, 25:21)
Jastrzębski Węgiel II – MKS Bzura Ozorków 3:0
(25:12, 25:18, 25:17)

B
EKS Skra Bełchatów – WKS Wawel Kraków 3:0
(25:6, 25:10, 25:10)
EKS Skra Bełchatów – KS Błękitni Ropczyce 3:0
(25:11, 25:14, 25:19)
WKS Wawel Kraków – KS Błękitni Ropczyce 3:0
(26:24, 25:23, 26:24)

O miejsce 5-6
Bzura Ozorów – Błękitni Ropczyce 0:3
(21:25, 18:25, 22:25)

O awans
AT Jastrzębski Węgiel II – Wawel Kraków 3:0
(25:15, 25:13, 25:16)
Skra Bełchatów – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0
(25:16, 25:17, 25:14)

AT Jastrzębski Węgiel

Skra Bełchatów


1/2 finału, 21-23.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
ŚWINOUJŚCIE

Maraton Świnoujście – Trefl Gdańsk 1:3
(17:25, 17:25, 25:20, 19:25)
Błyskawica Szczecin – Volley Rybnik 0:3
( 16:25, 12:25, 20:25)

Trefl Gdańsk – Volley Rybnik 3:1
( 25:12, 28:30, 25:21, 25:23)
Maraton Świnoujście – Błyskawica Szczecin 3:2
(25:22, 25:23, 19:25, 21:25, 15:6)

Błyskawica Szczecin – Trefl Gdańsk 0:3
(17:25, 18:25, 16:25)
Volley Rybnik – Maraton Świnoujście 3:1
( 17:25, 25:18, 25:17, 25:17)

Trefl Gdańsk
Volley Rybnik
BEŁCHATÓW

Skra Bełchatów – AT Jastrzębski Węgiel I 1:3
(25:12, 24:26, 20:25, 23:25)
AKS Resovia Rzeszów – Norwid Częstochowa 3:0
( 25:16, 25:22, 25:18)

AT Jastrzębski Węgiel I – Norwid Częstochowa 0:3
( 33:35, 21:25, 22:25)
Skra Bełchatów – AKS Resovia Rzeszów 3:1
(27:29, 25:22, 25:23, 25:18)

AKS Resovia Rzeszów – AT Jastrzębski Węgiel I 3:0
(25:20, 25:23, 25:20)
Norwid Częstochowa – Skra Bełchatów 0:3
(17:25, 23:25, 22:25)

AKS I Rzeszów
Skra Bełchatów
RADOM

Czarni Radom – Tempo-25 Olsztyn 1:3
( 16:25, 27:25, 15:25, 18:25)
Joker Piła – AZS UWM Olsztyn 0:3
(31:33, 15:25, 12:25)

Tempo-25 Olsztyn – AZS UWM Olsztyn 2:3
(19:25, 25:18, 25:19, 20:25, 12:15)
Czarni Radom – Joker Piła 3:1
(20:25, 25:18, 25:23, 25:22)

Joker Piła – Tempo-25 Olsztyn 0:3
(12:25, 13:25, 18:25)
AZS UWM Olsztyn – Czarni Radom 1:3
(20:25, 25:13, 23:25, 13:25)

Tempo-25 Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
BYDGOSZCZ

Chemik Bydgoszcz – Metro Warszawa 3:2
( 23:25, 25:18, 28:26, 21:25, 15:12)
AT Jastrzębski Węgiel II – AZS Pol. Św. Effector Kielce 3:0
( 25:22, 25:22, 25:23)

Metro Warszawa – AZS Pol. Św. Effector Kielce 3:0
(25:19, 25:21, 25:20)
Chemik Bydgoszcz – AT Jastrzębski Węgiel II 2:3
(25:16, 22:25, 27:25, 24:26, 10:15)

AT Jastrzębski Węgiel II – Metro Warszawa 3:0
( 25:16, 26:24, 26:24)
AZS Pol. Św. Effector Kielce – Chemik Bydgoszcz 1:3
( 16:25, 18:25, 26:24, 20:25)

Chemik Bydgoszcz
AT Jastrzębski Węgiel II


Finał Mistrzostw Polski
2-6.04.2014

Grupa A Grupa B

AKS Rzeszów I - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:17, 25:13, 25:22)

Volley Rybnik - AT Jastrzębski Węgiel II 3:0
(25:22, 25:18, 25:20)

AZS UWM Olsztyn - AT Jastrzębski Węgiel II 0:3
(21:25, 16:25, 16:25)

AKS Rzeszów I - Volley Rybnik 3:1
( 22:25, 25:13, 25:14, 25:21)

Volley Rybnik - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:9, 25:9, 25:11)

AT Jastrzębski Węgiel II - AKS Rzeszów I 0:3
( 30:32, 12:25, 21:25)

Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 0:3
(13:25, 14:25, 23:25)

Skra Bełchatów - Tempo-25 Olsztyn 2:3
( 23:25, 25:27, 25:16, 25:17, 12:15)

Chemik Bydgoszcz - Tempo-25 Olsztyn 3:0
(25:18, 25:20, 25:23)

Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 1:3
(18:25, 22:25, 25:16, 19:25)

Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 3:1
(25:19, 22:25, 25:13, 25:19)

Tempo-25 Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3
(17:25, 26:28, 25:27)


O miejsca 5-8
AT Jastrzębski Węgiel II - Tempo-25 Olsztyn 3:0
(26:24, 25:19, 25:20)

AZS UWM Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3
(19:25, 25:21, 25:21, 20:25, 10:15)

O miejsca 1-4
AKS Rzeszów I - Skra Bełchatów 3:1
( 25:23, 23:25, 25:17, 25:17)

Volley Rybnik - Chemik Bydgoszcz 3:2
(25:21, 27:25, 23:25, 23:25, 15:8)

O miejsce 7
Tempo-25 Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 3:1
( 25:13, 22:25, 27:25, 25:17)

O miejsce 5
AT Jastrzębski Węgiel II - Trefl Gdańsk 2:3
(26:24, 22:25, 25:17, 22:25, 11:15)

O miejsce 3
Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 3:0
(25:19, 26:24, 25:19)

FINAŁ
AKS Rzeszów I - Volley Rybnik 3:0
(25:18, 25:17, 25:14)

Klasyfikacja końcowa:
1. AKS Rzeszów I
2. Volley Rybnik
3. EKS Skra Bełchatów

4. BKS Chemik Bydgoszcz
5. Trefl Gdańsk SA
6. AT Jastrzębski Węgiel II
7. UKS Tempo-25 Olsztyn
8. AZS UWM Olsztyn

2014-10-09:2194
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem