Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Terminarz rozgrywek juniorów 2012/2013

1/4 finału, 26.02 - 1.03.2015

  ROZGRYWKI AWANS
RZESZÓW

Podgrupa A
Wifama Łódź - GKPS Gorlice 3:0
(25:11, 25:19, 25:12)

MOSiR Jasło - Wifama Łódź 0:3
(16:25, 15:25, 15:25)

GKPS Gorlice - MOSiR Jasło 2:3
(21:25, 25:21, 26:24, 19:25, 10:15)

Podgrupa B
AKS Rzeszów - SMS Ostrowiec Św. 3:0
(25:12, 25:18, 25:17)

Jedynka Bielsko-Biała - AKS Rzeszów 0:3
(19:25, 17:25, 15:25)

SMS Ostrowiec Św. - Jedynka Bielsko-Biała

Finały
1 miejsce z podgrupy A - 2 miejsce z podgrupy B
1 miejsce z podgrupy B - 2 miejsce z podgrupy A

2 miejsce z podgrupy A - 2 miejsce z podgrupy B
1 miejsce z podgrupy A - 1 miejsce z podgrupy B

o miejsce 5-6
3 miejsce z podgrupy A - 3 miejsce z podgrupy B

AKS Rzeszów,
Wifama Łódź
KĘTY

Podgrupa A
Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno 2:3
(28:26, 26:28, 25:18, 20:25, 11:15)

STS Skarżysko-Kamienna - Kęczanin Kęty 1:3
(25:21, 15:25, 23:25, 13:25)

Karpaty Krosno - STS Skarżysko-Kamienna 3:0
(25:16, 25:23, 30:28)

Podgrupa B
Effector Kielce - Cisy Nałęczów 3:0
( 25:15, 25:19, 25:18)

Metro Warszawa - Effector Kielce 3:2
( 22:25, 23:25, 25:16, 25:16, 23:21)

Cisy Nałęczów - Metro Warszawa 1:3
(15:25, 25:23, 21:25, 10:25)

Finały
Karpaty Krosno - Effector Kielce 0:3
(27:29, 20:25, 22:25)

Metro Warszawa - Kęczanin Kęty 3:0
(25:15, 25:12, 25:14)

Kęczanin Kęty - Effector Kielce 0:3
(22:25, 20:25, 12:25)

Karpaty Krosno - Metro Warszawa 1:3
(26:28, 25:22, 11:25, 18:25)

o miejsce 5-6
STS Skarżysko-Kamienna - Cisy Nałęczów 0:3
(19:25, 16:25, 23:25)

Metro Warszawa,
Effector Kielce,
HAJNÓWKA

Podgrupa A
Serbinów Biała-Podlaska - MOS Wola Warszawa 0:3
(7:25, 12:25, 13:25)

Centrum Augustów - Serbinów Biała-Podlaska 0:3
(14:25, 19:25, 18:25)

MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów 3:0
(25:9, 25:12, 25:12)

Podgrupa B
Libero Hajnówka - Tempo-25 Olsztyn 0:3
(15:25, 12:25, 20:25)

Stal Grudziądz - Libero Hajnówka 0:3
(25:27, 26:28, 18:25)

Tempo-25 Olsztyn - Stal Grudziądz 3:0
(25:21, 25:14, 25:16)

Finały
MOS Wola Warszawa - Libero Hajnówka 3:0
(25:14, 25:18, 25:12)

Tempo-25 Olsztyn - Serbinów Biała-Podlaska 3:0
(25:19, 25:11, 25:15)

Serbinów Biała-Podlaska - Libero Hajnówka 3:0
(25:14, 25:17, 25:15)

MOS Wola Warszawa - Tempo-25 Olsztyn 3:1
( 22:25, 30:28, 25:15, 25:15)

o miejsce 5-6
Centrum Augustów - Stan Grudziądz 2:3
(23:25, 25:17, 25:17, 20:25, 7:15)

MOS Wola Warszawa,
Tempo-25 Olsztyn,
RADOM

Podgrupa A
Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:0
( 25:19, 25:9, 25:16)

Chemik Olsztyn - Czarni Radom 0:3
(0:25, 0:25, 0:25)

MKS MDK Warszawa - Chemik Olsztyn 3:0
(25:0, 25:0, 25:0)

Podgrupa B
AZS UWM Olsztyn - MSPS Inowrocław 3:0
(25:14, 25:7, 25:16)

Stoczniowiec Gdańsk - AZS UWM Olsztyn 0:3
( 21:25, 18:25, 18:25)

MSPS Inowrocław - Stoczniowiec Gdańsk 0:3

Finały
Czarni Radom - Stoczniowiec Gdańsk 3:0
(25:23, 25:17, 25:18)

AZS UWM Olsztyn - MKS MDK Warszawa

MKS MDK Warszawa - Stoczniowiec Gdańsk

Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:20, 25:13, 25:23)

o miejsce 5-6
Chemik Olsztyn - MSPS Inowrocław 0:3
(0:25, 0:25, 0:25)

Czarni Radom
MKS MDK Warszawa
ŚWINOUJŚCIE

Podgrupa A
BKS Chemik Bydgoszcz - SKS Starogard Gdański 3:0
(25:20, 25:19, 25:18)

Rega Trzebiatów - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3
( 19:25, 13:25, 18:25)

SKS Starogard Gdański - Rega Trzebiatów 3:0
(25:19, 25:13, 25:21)

Podgrupa B
Maraton Świnoujście - Volley Gubin 3:1
(19:25, 25:21, 25:19, 25:18)

Rataje ZSO 4 Poznań - Maraton Świnoujście 3:2
(25:23, 16:25, 25:19, 17:25, 15:9)

Volley Gubin - Rataje ZSO 4 Poznań 0:3
(15:25, 20:25, 14:25)

Finały
Chemik Bydgoszcz - Maraton Świnoujście 3:0

Rataje ZSO 4 Poznań - SKS Starogard Gdański 0:3
(22:25, 14:25, 22:25)

SKS Starogard Gdański - Maraton Świnoujście 0:3

Chemik Bydgoszcz - Rataje ZSO 4 Poznań 3:0
(25:12, 25:12, 25:15)

o miejsce 5-6
Rega Trzebiatów - Volley Gubin 2:3
(16:25, 25:23, 25:21, 17:25, 7:15)

BKS Chemik Bydgoszcz
Maraton Świnoujście
GDAŃSK

Podgrupa A
Trefl Gdańsk - Błyskawica Szczecin 3:0
(25:18, 25:19, 25:18)

Astra Nowa Sól - Trefl Gdańsk 0:3
(17:25, 20:25, 14:25)

Błyskawica Szczecin - Astra Nowa Sól 3:1
(25:19, 22:25, 25:20, 25:17)

Podgrupa B
Olimpia Sulęcin - Progress Września 3:2
(25:14, 25:17, 22:25, 25:27, 15:13)

Victoria Wałbrzych - Olimpia Sulęcin 2:3
(25:19, 14:25, 25:20, 23:25, 16:18)

Progress Września - Victoria Wałbrzych 3:1
(25:13, 25:5, 27:25, 25:20)

Finały
Trefl Gdańsk - Progress Września 3:0
(25:17, 25:19, 25:22)

Olimpia Sulęcin - Błyskawica 1:3

Błyskawica Szczecin - Progress Września 0:3
(12:25, 18:25, 20:25)

Trefl Gdańsk - Olimpia Sulęcin 3:2
(23:25, 25:19, 23:25, 25:12, 15:13)

o miejsce 5-6
Astra Nowa Sól - Victoria Wałbrzych 0:3

Trefl Gdańsk
Progress Września
NYSA

Podgrupa A
Joker Piła - Cuprum Lubin 1:3
( 18:25, 21:25, 25:23, 19:25)

Azymek Zdzieszowice - Joker Piła 0:3
(14:25, 16:25, 13:25)

Cuprum Lubin - Azymek Zdzieszowice 3:0

Podgrupa B
AZS PWSZ Nysa - Norwid Częstochowa 2:3
(18:25, 20:25, 25:21, 25:21, 7:15)

Bzura Ozorków - AZS PWSZ Nysa 3:1

Norwid Częstochowa - Bzura Ozorków 3:0
(25:21, 27:25, 25:17)

Finały
Cuprum Lubin - Bzura Ozorków 3:1
(25:21, 27:25, 25:17)

Norwid Częstochowa - SMS Joker Piła 2:3
(19:25, 25:15, 25:16, 25:27, 12:15)

SMS Joker Piła - Bzura Ozorków 3:1
( 25:18, 25:23, 23:25, 25:21)

Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1:3
( 25:20, 10:25, 20:25, 19:25)

o miejsce 5-6
Azymek Zdzieszowice - AZS PWSZ Nysa 1:3

Norwid Częstochowa,
Cuprum Lubin
WROCŁAW

Podgrupa A
Gwardia Wrocław - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0
(25:21, 25:19, 25:17)

MOSM Tychy - Gwardia Wrocław 2:3
( 25:22, 25:17, 21:25, 17:25, 14:16)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - MOSM Tychy 0:3
(22:25, 22:25, 11:25)

Podgrupa B
Jastrzębski Węgiel - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1
( 25:20, 25:16, 16:25, 25:18)

Dalin Myślenice - Jastrzębski Węgiel 0:3
( 18:25, 13:25, 11:25)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Dalin Myślenice 3:0
( 25:17, 25:21, 25:17)

Finały
Gwardia Wrocław - Lechia Tomaszów Maz. 2:3
(25:27, 24:26, 25:18, 25:20, 13:15)

Jastrzębski Węgiel - MOSM Tychy 3:0
(25:17, 25:12, 25:20)

MOSM Tychy - Lechia Tomaszów Maz. 3:1
(18:25, 25:16, 25:18, 25:20)

Gwardia Wrocław - Jastrzębski Węgiel 1:3
(17:25, 19:25, 25:17, 15:25)

o miejsce 5-6
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Dalin Myślenice 0:3
(20:25, 23:25, 25:27)

Jastrzębski Węgiel
Gwardia Wrocław


1/2 finału, 13.03 - 15.03.2015

  ROZGRYWKI AWANS
WARSZAWA

MOS Wola Warszawa - Gwardia Wrocław 3:1
(21:25, 27:25, 25:22, 25:20)

Effector Kielce - Czarni Radom 0:3
(18:25, 26:28, 19:25)

Gwardia Wrocław - Czarni Radom 1:3
(24:26, 22:25, 25:18, 21:25)

MOS Wola Warszawa - Effector Kielce 3:0
(25:19, 25:23, 26:24)

Effector Kielce - Gwardia Wrocław 0:3
(19:25, 23:25, 22:25)

Czarni Radom - MOS Wola Warszawa 0:3
(23:25, 22:25, 19:25)

MOS Wola Warszawa
Czarni Radom
CZĘSTOCHOWA

Norwid Częstochowa – Progress Września 3:0
(25:23, 25:17, 25:12)

Wifama Łódź – Chemik Bydgoszcz 0:3
(18:25, 20:25, 17:25)

Progress Września – Chemik Bydgoszcz 0:3
(13:25, 13:25, 20:25)

Norwid Częstochowa – Wifama Łódź 1:3
(16:25, 25:21, 22:25, 21:25)

Wifama Łódź – Progress Września 3:0
(25:17, 25:22, 17:25, 25:14)

Chemik Bydgoszcz – Norwid Częstochowa 3:1
(25:22, 25:18, 22:25, 25:18)

Chemik Bydgoszcz
Wifama Łódź
RZESZÓW

AKS V LO Rzeszów - Tempo-25 Olsztyn 0:3
(22:25, 22:25, 24:26)

AZS UWM Olsztyn - Metro Warszawa 3:0
(26:24, 25:16, 25:19)

Tempo-25 Olsztyn - Metro Warszawa 0:3
(22:25, 20:25, 20:25)

AKS V LO Rzeszów - AZS UWM Olsztyn 3:1
(25:21, 25:16, 14:25, 25:22)

AZS UWM Olsztyn - Tempo-25 Olsztyn 3:1
(23:25, 26:24, 25:15, 25:19)

Metro Warszawa - AKS V LO Rzeszów 3:0
(25:17, 28:26, 25:20)

Metro Warszawa
AZS UWM Olsztyn
JASTRZĘBIE
ZDRÓJ

Jastrzębski Węgiel - Maraton Świnoujście 3:0
(25:18, 25:23, 25:22)

Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2:3
(11:25, 25:23, 25:18, 24:26, 13:15)

Maraton Świnoujście - Trefl Gdańsk 1:3
(20:25, 14:25, 25:23, 17:25)

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:1
(24:26, 27:25, 26:24, 25:20)

Cuprum Lubin - Maraton Świnoujście 2:3
(20:25, 15:25, 25:22, 25:18, 12:15)

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:3
(22:25, 22:25, 17:25)

Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk


Finały, 15.04 - 19.04.2015

Grupa A Grupa B

Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom 3:0
(25:17, 25:19, 25:21)

AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
(22:25, 25:21, 25:23, 18:25, 12:15)

Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3
(20:25, 25:22, 15:25, 20:25)

Chemik Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:18, 25:20, 25:20)

AZS UWM Olsztyn - Czarni Radom 0:3
(17:25, 14:25, 20:25)

Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz 3:2
(31:29, 21:25, 25:20, 23:25, 15:10)

Metro Warszawa - Wifama Łódź 0:3
(19:25, 13:25, 17:25)

Trefl Gdańsk - MOS Wola Warszawa 3:1
(22:25, 25:15, 25:16, 25:21)

Wifama Łódź - MOS Wola Warszawa 3:1
(21:25, 25:19, 25:20, 25:22)

Metro Warszawa - Trefl Gdańsk 0:3
(22:25, 19:25, 23:25)

Trefl Gdańsk - Wifama Łódź 3:0
(25:18, 25:16, 27:25)

MOS Wola Warszawa - Metro Warszawa 3:1
(16:25, 25:16, 25:18, 25:17)

 

o miejsca 7-8

AZS UWM Olsztyn - Metro Warszawa 2:3
(25:22, 26:24, 15:25, 19:25, 8:15)

o miejsca 5-6

Czarni Radom - MOS Wola Warszawa 3:1
(25:19, 12:25, 25:23, 25:18)

PÓŁFINAŁY

Jastrzębski Węgiel - Wifama Łódź 3:2
(23:25, 25:21, 25:12, 22:25, 15:10)

Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 3:1
(25:20, 25:20, 24:26, 25:20)

MECZ O BRĄZ

Wifama Łódź - Chemik Bydgoszcz 0:3
(23:25, 15:25, 24:26)

MECZ O ZŁOTO

Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0
(25:20, 25:17, 25:11)

***

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Jastrzębski Węgiel
2. Trefl Gdańsk
3. Chemik Bydgoszcz

4. Wifama Łódź
5. Czarni Radom
6. MOS Wola Warszawa
7. Metro Warszawa
8. AZS UWM Olsztyn

2012-09-26:4492

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem