Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Sponsorzy i partnerzy

Urząd Miasta Bydgoszcz
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel.: 52 58-58-913
fax: 54 23-14-647
www.bydgoszcz.pl

Miasto Bydgoszcz
jest jednym z głównym sponsorów naszej drużyny. Władze naszego miasta wspierają klub od wielu lat. Nie jest im obojętny los drużyny i wyrażają żywe zainteresowanie tym, co dzieje się w jej otoczeniu. Z całą pewnością można powiedzieć, że miasto Bydgoszcz dba o rozwój sportu, i to nie tylko siatkówki, ale również pozostałych dyscyplin.

BKS Chemik Bydgoszcz
ul. Glinki 79
85-861 Bydgoszcz
tel.: 52 371-94-85
bkschemik.com.pl

BKS Chemik Bydgoszcz
dzisiejszy klub sportowy „Chemik” to kontynuacja działań ludzi związanych z zakładami chemicznymi „Organika-Zachem”. Chemik, to nie tylko piłka siatkowa, ale także inne sekcje: piłki nożnej, szachów czy brydża. W rozgrywkach młodzieżowych nasz zespół startuje właśnie pod nazwą Chemika Bydgoszcz. Jednym z najwybitniejszych wychowanków klubu jest Michał Winiarski.

Nitro-Chem S.A.
ul. Wojska Polskiego 65A
85-825 Bydgoszcz
tel.: 52 361 78 46
e-mail:
nitrochem@nitrochem.com.pl
www.nitrochem.com.pl

Zakłady Chemiczne "Nitro-Chem" S.A.
akłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. to spółka, która łączy w sobie wieloletnie doświadczenie i duży potencjał produkcyjno-logistyczny z orientacją na stopniowe udoskonalenie i rozwój zarówno samej spółki jak i jej pracowników. Misją spółki jest zaspokojenie potrzeb polskich oraz zagranicznych Sił Zbrojnych, a także koncernów obronnych na klasyczne lub nowoczesne materiały wybuchowe i amunicję, jak również dostawy środków strzałowych i produktów chemicznych dla odbiorców cywilnych (zwłaszcza dla górnictwa i budownictwa drogowego). Od 2012r. „NITRO-CHEM” S.A. z sukcesem produkuje i sprzedaje cienkie, nieorientowane folie z tworzyw sztucznych pod nową marką TRINIFLEX®. W ofercie spółki znajdują się folie polipropylenowe cPP, folie poliestrowe cPET oraz poliestry z grupy materiałów biodegradowalnych i kompostowalnych, np.: PLA.

Sport Factory
ul. Fordońska 156
85-880 Bydgoszcz
tel.: 52 361 00 22
www.sportfactory.pl

Sport Factory
Centrum Rekreacji istnieje od grudnia 2002 roku. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ powstało ono właśnie z miłości do sportu i zamiłowania do aktywnego wypoczynku. Sport Factory cały czas się rozwija i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. To właśnie oni są ich motywacją do wprowadzania zmian i ulepszeń. Niezwykle istotnym jest również kompetentna i profesjonalna kadra. Dba się o to, by byli w niej specjaliści najlepsi w swojej dziedzinie.

Bydgoski Dom Aukcyjny
TRANSFER

ul. Śniadeckich 44/3
85-011 Bydgoszcz
tel.: 52 322-21-78
www.bdatransfer.pl

Transfer Bydgoszcz
Bydgoski Dom Aukcyjny TRANSFER działa na rynku już 21 lat. Początki działalności to biuro maklerskie akredytowane przy Giełdzie Bydgoskiej. Obecnie przede wszystkim udziela pożyczek krótkoterminowych i pożyczek hipotecznych.
Od 20.08.2013 do 31.07.2015 tytularny sponsor drużyny.

WSG Bydgoszcz
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
www.wsg.byd.pl

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
założycielem Uczelni jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOLFER" sp. z o.o. - znany organizator turystyki działający w branży turystyczno-hotelarskiej od 20 lat. Przedsiębiorstwo KOLFER, było jedną z pierwszych w regionie instytucji prywatnych profesjonalnie zajmujących się turystyką krajową i zagraniczną. WSG jest organizacją NON PROFIT. Wszystkie fundusze przeznaczone są na rozwój Uczelni, rozbudowę nowoczesnej bazy dydaktycznej oraz na utrzymanie wysokiego poziomu kształcenia i prowadzenie działalności naukowej. Od 2005 roku Uczelnia nosi nazwę Wyższa Szkoła Gospodarki.

Galeria Pomorska
ul. Fordońska 141
85-739 Bydgoszcz
www.galeriapomorska.pl

Galeria Pomorska
jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i w regionie. Oferta sklepów i restauracji jest różnorodna i obejmuje wiele znanych marek. Codzienne zakupy można zrobić w hipermarkecie Carrefour. Najmodniejsze ubrania znaleźć można m.in. w sklepach: Orsay, H&M czy Reserved, a zakupu urządzeń bądź dekoracji do domu dokonać można w sklepach: RTV Euro AGD oraz Armi Decor. Zakupy umilają restauracje: Baalbeck, Rong Vang, KFC i inne. Galeria Pomorska to także centrum, w którym znajdziecie Państwo punkty oferujące usługi, dzięki którym łatwo załatwić codzienne sprawy: bankomat EuroNet, Poczta Polska, punkty obsługi klienta sieci komórkowych: Orange, Plus, T - mobile i Play.

JAROS
Kazimierz Jaros

ul. Pieczarkowa 1
86-065 Łochowice

JAROS
Przedsiębiorstwo wielobranżowe,świadczy usługi remontowo-budowlane, projektowe, transportowe. Działalność prowadzona jest od roku 1989.
Specjalizuje się wykończeniu wnętrz i budowie "pod klucz".
Tel 601652422
p.w.jaros@interia.pl

Radio Taxi Zrzeszeni
ul. Szymborska 8
85-143 Bydgoszcz
tel. 52 321 02 74
fax. 52 321 48 00
www.1-9622.pl

Radio Taxi Zrzeszeni
największa oraz jedna z najstarszych w Bydgoszczy firm oferujących usługi taksówkarskie. Do dyspozycji klientów jest 250 aut o wysokim standardzie. Radio Taxi Zrzeszeni oferuje klientom poza standardowymi przewozami inne świadczenia, m.in.: przesyłki kurierskie, zakupy, dowóz dzieci do szkoły, holowanie i inne zlecenia nietypowe. Radio Taxi Zrzeszeni świadczy usługi najwyższej jakości, tak aby każdy klient był zadowolony.

Taverna
ul. Szosa Gdańska 81
86-031 Żołędowo
tel.: 783 16 65 16 (hotel)
510 063 904 (restauracja)
www.tawernahotel.pl

Restauracja i Hotel TAVERNA
położona jest niedaleko Bydgoszczy, a jej piękne otoczenie sprawia, że oprócz zjedzenia smakowitego posiłku możemy delektować się przyrodą. Okolica zachęca do spacerów jak i wycieczek rowerowych. Doświadczeni kucharze zapewniają niepowtarzalny smak, a profesjonalna obsługa kelnerska komfort w przeżywaniu kulinarnej uczty. W piątkowe wieczory restauracja rozbrzmiewa szantami granymi na żywo przez zespół „Własny Port” z Bydgoszczy. Stali klienci honorowani są Złotą Kartą Przyjaciół Tawerny, która daje specjalne przywileje i bonifikaty. Do dyspozycji gości jest także baza hotelowa. Natomiast dla firm przygotowana jest bogata oferta spotkań integracyjnych z ciekawymi atrakcjami (paintball, rajdy jeepami i quadami, spływy kajakowe, kuligi).

Galactica
ul. Fordońska 189
85-739 Bydgoszcz
tel.: 52 520 88 00
www.galactica.pl

Galactica
jest producentem i dostawcą rozwiązań programistycznych skierowanych do szerokiego grona odbiorców biznesowych. Dostarcza oprogramowanie budowane w oparciu o najnowsze technologie programistyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Misją Galactica jest tworzenie wysokiej jakości produktów i usług związanych z oprogramowaniem, dostarczanie ich klientom, świadczenie usług wdrożeniowych i serwisowych. Jest to firma, która wnosi na rynek rozwiązania innowacyjne, proponując oprogramowanie o nietuzinkowej funkcjonalności i architekturze. Obecny, oficjalny serwis internetowy zespołu BKS Bydgoszcz, to dzieło właśnie Galactica.

DER RED
ul. Wojska Polskiego 8
85-171 Bydgoszcz
tel. 371-90-45
tel./fax. 373-32-50
www.derred.pl

DER RED
Firma ta zajmuje się projektowaniem tradycyjnych oraz oryginalnych ubrań męskich. W bogatej ofercie znaleźć można wysokiej jakości ubrania szyte na miarę – garnitury do codziennego użytku, ubrania galowe, koszule, marynarki, spodnie i w zależności od sezonu kurtki i płaszcze oraz szeroką gamę dodatków istotnych w ubiorze mężczyzny. Wysoko wykwalifikowani fachowcy,gwarantują najwyższy poziom usług i sprzedaży. Do zakupów w DER RED zachęcają także umiarkowane ceny oraz specjalne przywileje i rabaty przygotowane dla stałych klientów.

Jan Kowalski Group
ul. Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz
tel. 52 320 44 10
www.ekowalski.pl

Jan Kowalski Group
Firma świadcząca szeroką gamę usług poligraficznych działająca na rynku od 1993 roku. W bogatej ofercie znaleźć można sprzedaż standów, banerów, roll upów, ścianek reklamowych, elementów wystawienniczych, stojaków, konstrukcji reklamowych, prezenterów, wykonywanie konstrukcji reklamowych, kasetonów podświetlanych LED oraz nadruk na gadżetach.

FAMILY PARK
ul. Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz
tel: 52 321 69 55
www.familypark.pl

CENTRUM ZABAW RODZINNYCH FAMILY PARK
Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park powstało abyście Państwo mogli spędzać wyjątkowe, rodzinne chwile, którym towarzyszyć będzie wspaniała zabawa, relaks i aktywny wypoczynek.
Family Park to miejsce gdzie pod bacznym okiem naszych animatorów Państwa Pociechy poznawać będą świat przez zabawę.
Jeśli będziecie chcieli odpocząć od odgłosów zabawy i popracować lub poczytać ulubioną książkę zapraszamy do “S-Pokoju”, gdzie doznacie głębokiego relaksu nad filiżanką aromatycznej kawy.

PKS Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 58
85-097 Bydgoszcz
Tel.: 52 322 90 57
www.pks.bydgoszcz.pl

PKS Bydgoszcz Sp. z o.o.
PKS Bydgoszcz Sp. z o.o. - wszystko zaczęło się w 1945 roku. Po wielu zmianach organizacyjnych dokonujących się na rynku przewozowym w ciągu ostatnich lat, z dniem 1 marca 2002 roku na dotychczasowej bazie Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej powstało: PKS w Bydgoszczy Spółka z o.o. zarządzane przez Prezesa Zarządu - Dyrektora Naczelnego. PKS w Bydgoszczy Spółka z o.o. stara się być atrakcyjny, konkurencyjny i jak najbardziej aktualny nie tylko dla pasażera, ale również dla współpartnera.

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2
86-031 Osielsko, Bydgoszcz
tel. 52 326 58 00 / 52 360 23 55
mail: recepcja@szpitaleskulap.pl

www.szpitaleskulap.pl

Szpital ESKULAP należy do pionierów prywatnej opieki medycznej w Bydgoszczy. Początki działalności sięgają 1988 roku. W 2001 uruchomiono pierwsze w Bydgoszczy Centrum Chirurgii Jednodniowej. Na bazie wieloletnich doświadczeń powstał w 2012 roku nowoczesny ośrodek medyczny – Szpital ESKULAP w Osielsku. Specjalizuje się w dziedzinach zabiegowych, głównie w chirurgii naczyń, kardiologii, ortopedii i traumatologii. Działa z myślą o pacjentach, którzy oczekują kompleksowego leczenia przez wybitnych lekarzy, w przyjaźnie urządzonych pomieszczeniach wyposażonych w innowacyjny w skali światowej sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny.

VITALABO NZOZ Sp. z o.o.
ul. gen. J. Hallera 2E
85-795 Bydgoszcz

VITALABO NZOZ Sp. z o.o.
Laboratorium analiz lekarskich Vitalabo powstało w 2003 roku. Swą działalność rozpoczynało koncentrując się na wykonywaniu badań dla bydgoskich ośrodków zdrowia. W miarę rozwoju działalności Vitalabo rozszerzało swój zasięg na miasta i miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie w skład laboratorium Vitalabo wchodzą cztery laboratoria - centralne laboratorium w Bydgoszczy, laboratorium w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT, laboratorium w Koszalinie oraz laboratorium w Lipnie, a także 30 Punktów Pobrań materiału do badań.

AJG Systemy Bezpieczeństwa
Sp. Z o.o.
ul. Łużycka 32
85-096 Bydgoszcz
www.ajg.pl

 

AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. Z o.o.
Już od 1990 roku firma AJG prowadzi działalność gospodarczą związaną m.in. z ochroną osób i mienia. Dotychczasowe doświadczenie płynące ze współpracy z Klientami utwierdzają w przekonaniu, że swoje zadanie wykonują rzetelnie i profesjonalnie, a inwestycje w szeroko rozumiane bezpieczeństwo zawsze się opłacają. Doświadczenie w wykonywanych usługach na pewno pomoże Państwu m.in. w podniesieniu bezpieczeństwa obiektów, komfortu pracy waszych pracowników, w wygospodarowaniu większej ilości czasu na podnoszenie sprawności Państwa organizacji.

Slican Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 18
85-124 Bydgoszcz

www.slican.pl

Slican Sp. z o.o.
Firma istnieje na rynku od 1992 roku. Wprowadziła do sprzedaży kilkanaście modeli central oraz telefonów systemowych. Sprzedaje tysiące produktów, z których korzystają tysiące firm i instytucji w Polsce i na świecie. Produkty wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu. Firma oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Slican najwyższej jakości produkt.

„Sped-bud” PPHU.
Waldemar Szałkowski

88-190 Barcin

e-mail: sped-bud@wp.pl

„Sped-bud” PPHU. Waldemar Szałkowski

Toyota Bydgoszcz
Jaworski Auto Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 150
85-152 Bydgoszcz
Tel. 52/375-71-75
e-mail: 085@toyota.pl
www.toyota.bydgoszcz.pl

Od 17 lat zdobywamy zaufanie naszych Klientów dzięki świadczeniu kompleksowych i fachowych usług, których jakość staramy się nieustannie udoskonalać. W 2005 roku uruchomiliśmy autoryzowaną stację obsługi w Bydgoszczy, w której znajdą Państwo nie tylko salon samochodów nowych, serwis techniczny ale również salon samochodów używanych oraz wypożyczalnię samochodów. Wykwalifikowany personel naszych stacji dealerskich odpowie na każde Państwa pytanie dotyczące eksploatacji samochodu oraz będzie służyć pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy finansowania jak również ubezpieczenia samochodu.

Kompania Piwowarska
Biuro Zarządu w Warszawie

ul. Emilii Plater 53
00-113 Warszawa
tel. +48 22 321-23-00

www: www.kp.pl

Kompania Piwowarska
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro.

 

GPART STUDIO
biuro _ tel.: +48 535 101 701
studio_ tel.: +48 535 101 901
studio@gpartstudio.pl
biuro@gpartstudio.pl
www: www.proporczyk.com

GPART studio producent proporczyków.
Produkujemy proporczyki sportowe, klubowe, firmowe, okolicznościowe, szkolne, narodowe, reklamowe.
Proporczyki wykonujemy w różnych kształtach i wielkościach z różnym wykończeniem.
Wszystkie proporczyki wykonujemy własnoręcznie, już od 1 szt. - od projektu do końcowego efektu.

Belma AS Sp. z o.o.
ul. Łochowska 69
86-005 Bydgoszcz / Białe Błota
tel.: +48 52 36 36 300

www: www.bas.pol.pl

Belma AS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspiera klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Firma przygotowuje wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta, który jest dla niej najważniejszy.

MZK Bydgoszcz
ul. Inowrocławska 11
85-153 Bydgoszcz

www: www.mzk.bydgoszcz.pl

MZK Bydgoszcz
Miejskie Zakłady Komunikacyjne Spółka z o.o. w Bydgoszczy funkcjonują od 2 lutego 1998r. Miasto Bydgoszcz reprezentowane przez Prezydenta Miasta jest jedynym wspólnikiem Spółki i obejmuje 100% udziałów. Podstawowa działalność prowadzona przez Spółkę to transport pasażerski miejski świadczony komunikacją autobusową i tramwajową. Ponadto Spółka oferuje: najem środków transportu, usługi związane z badaniem technicznym pojazdów w ramach działającej w Spółce Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, udostępnianie zewnętrznych powierzchni taboru i obiektów należących do Spółki w celach reklamowych.

PRO-SERWIS S.C.
ul. Smoleńska 17a
85-833 Bydgoszcz
Tel. 52 321 14 40
www: www.pro-serwis.pl

PRO-SERWIS S.C.
działa na rynku od 2000 roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Zajmujemy się optymalizacją procesów drukowania w firmie, monitorowaniem oraz obniżaniem kosztu druku.
W ramach usługi PROclick wynajmujemy i serwisujemy urządzenia drukujące w systemie rozliczania za wykonane wydruki.

Grupa Brokerska ODYS
Sp. z o. o.

ul. 11 Listopada 1A
85-624 Bydgoszcz
tel. (+48) 52 376 87 50
www: www.odys.pl

Grupa Brokerska ODYS Sp. z o. o.
Historia GB ODYS sięga początku lat 90’, gdy to w formie multiagencji, ODYS współpracował z takimi towarzystwami jak PZU, WESTA, WARTA, GRYF, FENIKS czy POLONIA. Obecnie, po licznych przekształceniach i dostosowaniu się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia gospodarczego, jest jednym z największych brokerów ubezpieczeniowych, funkcjonujących na polskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego i doradztwa w zakresie oceny ryzyka, nieprzerwanie, w formie spółki kapitałowej, od października 2000r.

Swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju przez centralę w Bydgoszczy oraz biura terenowe. Na co dzień stale współpracuje z multiagencją ubezpieczeniową EUROAGENT Sp. z o.o., spółką SUPORT Windykacja Odszkodowań oraz Kancelarią CRK i Partnerzy.

LES HIGIENA SP. Z O.O.
les@leshigiena.pl
ul. Unii Europejskiej 12
86-050 Solec Kujawski

LES HIGIENA SP. Z O.O.
Les Higiena Sp. z o.o. działa 22 lata na rynku. Jest jednym z wiodących partnerów w branży higieniczno-papierniczej. Obsługuje szereg firm i instytucji na terenie całego kraju. Nasze centrum logistyczne w Solcu Kujawskim obsługuje większość dostaw w całej Polsce, natomiast oddział w Piekarach Śląskich odpowiada za dostawy w tym rejonie. Grupa wyspecjalizowanych handlowców pracuje w terenie, by realizować potrzeby naszych klientów, służąc fachową pomocą i doradztwem, na bazie wieloletnich doświadczeń.

Cukiernia Magnolia S.C
Wojciech Fortuna, Jarosław
Jedliński, Beata Jedlińska
ul. Tadeusza Kościuszki 27
lok. 7/A-21
85-079 Bydgoszcz

Cukiernia Magnolia S.C
Nowoczesna piekarnia zajmująca się pieczeniem chleba i proponuje naprawdę szeroką paletę asortymentu najlepszej jakości.

Coca-Cola Poland
Services Sp. z o.o.

Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
www: www.cocacola.com.pl

Coca-Cola
W Polsce przedstawicielami The Coca-Cola Company jest firma Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o., a producentem i dystrybutorem napojów jest firma Coca-Cola HBC Polska, oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company będącej, drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, pod względem wielkości sprzedaży, docierającym do ponad 560 milionów konsumentów. Współpraca pomiędzy firmami opiera się na strategicznym partnerstwie, które tworzy sukces systemu Coca-Cola.

Wesmet Mirosław Wespiński
ul. Franza Blumwego 11
85-862 Bydgoszcz
www.wesmet.pl

WESMET
polska firma prowadząca działalność od 2002 roku. Producentem części zamiennych do silników spalinowych lokomotyw. Oferuje części zamienne z wysokiej klasy odlewów żeliwnych posiadających świadectwa jakości. Prowadzi kompleksowe badania gotowych wyrobów, a nowoczesny park maszynowy sprosta każdemu zamówieniu. Nadrzędnym celem firmy jest dbałość o jakość odlewów i reputacja niezawodnego dostawcy.

Zakład Chemiczny
„Silikony Polskie" Sp. z o.o.

ul. Chemików 1, Nowa Sarzyna
tel + 48 17 24 07 900
e-mail: silikony@silikony.pl

Zakład Chemiczny "Silikony Polskie" Sp. z o.o.
Zakład Chemiczny „Silikony Polskie” Sp. z o.o. w Nowej Sarzynie rozpoczął swoją działalność z dniem 1 grudnia 2000 roku. Spółka powstała z wniesionych aportów: zorganizowanej, wydzielonej organizacyjnie i samobilansującej się jednostki znanej szerokiemu gronu odbiorców jako Zakład Doświadczalny Silikonów Instytutu Chemii Przemysłowej w Warszawie oraz części Zakładów Chemicznych ”Organika-Sarzyna” - Oddziału olejów silikonowych. Nowy układ wpłynął na powiększenie istniejącego kapitału zakładowego, asortymentu produkcji oraz rynków zbytu. Spółka stanowi wyłącznie polski kapitał. Połączenie wieloletniego dorobku doświadczalnego z dorobkiem naukowo-badawczym Instytutu pozwoliło na osiągnięcie daleko posuniętej, niszowej na polskim rynku specjalizacji w produkcji silikonów.

OLIMP SPORT NUTRITION
ul. Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
tel + 48 14 681 90 20
www: olimp-supplements.com

OLIMP SPORT NUTRITION
Jedno z najnowocześniejszych na świecie zapleczy badawczo-rozwojowych i produkcyjnych, nieustannie rozwijanych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia, stała współpraca z największymi światowymi autorytetami z dietetyki sportowej oraz wybitnymi sportowcami niemal wszystkich dyscyplin stawia OLIMP SPORT NUTRITION® na szczycie producentów suplementów diety i odżywek. Joanna Jędrzejczyk, Mariusz Pudzianowski, Dominik Skrzyński, Łukasz Kurowski, Akop Szostak.. Do tego setki, tysiące sportowców-amatorów. Możemy długo wymieniać listę tych, którzy swoją sportową karierę budują na produktach tej polskiej marki. Tym bardziej cieszymy się, że do tego grona dołączyła nasza drużyna! W związku z współpracą z Olimp Sport Nutrition, nasi kibice otrzymają niepowtarzalną możliwość zakupu produktów tej marki na wyjątkowo dobrych warunkach.

Selenka Wieniec Zdrój
ul. Brzozowa 1
Wieniec-Zdrój
Tel.: 54 272 15 37
Tel. uzdrowisko: +48 54 272 10 00
wieniecka@uzdrowisko-winiec.pl
www: uzdrowisko-wieniec.pl

Selenka Wieniec Zdrój - Naturalna Woda Mineralna zawierająca SELEN
Selenka Wieniec Zdrój - to naturalna woda mineralna o niezwykłych właściwościach; bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas. Scharakteryzowana jako średniozmineralizowana wydobywana jest ze źródła studni głębinowej w miejscowości uzdrowiskowej Wieniec Zdrój (uzdrowisko-wieniec.pl). Selenka Winiec Zdrój zawiera SELEN pierwiastek życia, który jest niezwykle ważnym składnikiem diety. Selen m.in. wzmacnia układ odpornościowy, chroni błony komórkowe przed działaniem wolnych rodników; poprawia stan oczu, skóry i włosów; chroni przed chorobami serca i układu krążenia; jest potrzebny do regeneracji DNA; pomaga w usuwania metali ciężkich; zapobiega stanom zapalnym oraz stanom nowotworowym. Naturalną Wodę Mineralną SELENKA WIENIEC ZDRÓj pije drużyna Łuczniczka Bydgoszcz.

POPCORN FACTORY
Paweł Wojciechowski
Bydgoszcz
tel.605-151-999

POPCORN FACTORY Fabryka popcornu i waty cukrowej, od 1996r prowadzi w ruchomej formie produkcję i sprzedaż tych produktów. Od 2010 roku postawiono na specjalizację w kierunku popcornu, który oprócz tradycyjnego solonego oferowany jest obecnie także jako karmelowy, owocowy oraz jedyny w kraju, serowy. Stoiska zespołu POPCORN FACTORY można było spotkać na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych, wystawach, zlotach samochodowych, targach, na koncertach, kabaretonach, a obecnie w bydgoskim Myślęcinku oraz różnych imprezach plenerowych i halowych w regionie.
Od 2009 roku jesteśmy na meczach siatkówki męskiej, a także żeńskiej w Bydgoszczy.

Wood Art
ul. Zamczysko 12
85-689 Bydgoszcz
tel. 509 191 291
tel. 604 220 599
www.woodart-meble.pl

Wood Art istnieje na rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli wszelkiego typu na wymiar.
Naszym klientom zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo
  • wysoką jakość wykonania i krótki czas realizacji
  • pomiar i wykonanie projektu
  • montaż oraz transport
Do produkcji mebli używamy materiałów najwyższej jakości w bardzo ciekawej i różnorodnej gamie kolorów.

2012-08-27:45565 Napisane przez: Administrator

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem